Ev / SEKTÖRDEN / ZB Medya İletişim’in Yeni Müşterisi Dünyanın İlk “Koku Akademisi” Oldu
omgmedyaya-yeni-musteri

ZB Medya İletişim’in Yeni Müşterisi Dünyanın İlk “Koku Akademisi” Oldu

Hititler’den, Sümerler’den, Selçuklu’dan ve Osmanlı’dan kalan köklü koku kültürünü tarihten aldığı mirasla devam ettiren ve kısa süre önce İstanbul’da açılan dünyanın ilk Koku Akademisi’nin yeni dönem iletişim çalışmalarını ZB Medya İletişim yürütecek.

Kurulduğu yıldan bu yana farklı alandan birçok önemli markaya stratejik iletişim, kurumsal iletişim, medya ilişkileri, kriz iletişimi, itibar yönetimi ve lider iletişimi hizmetleri sağlayan ZB Medya İletişim, tarihte iz bırakan uygarlıklardan kalan köklü koku kültürünü bugüne adapte eden Koku Akademisi ile el sıkıştı.

“Kokunuz imzanızdır” düşüncesinden hareket ederek birçok önemli çalışmanın altına imza atmış olan Bihter Türkan Ergül tarafından kurulan Koku Akademisi, yeni döneminde ZB Medya İletişim’den kurumsal iletişim danışmanlığı konusunda hizmet alacak.

ZB Medya İletişim, beraber yol aldığı markaları büyütmeyi ve hedef kitleleri ile markaları doğru platformlarda ve doğru içeriklerle buluşturmaya devam ediyor.

Ayrıca Kontrol Et

justin-bieber-ve-vespadan-surpriz-is-birligi

Justin Bieber ve Vespa’dan Sürpriz İş Birliği!

Motosiklet ve modanın ikonik markası haline gelen İtalyan Vespa ile dünyanın en ünlü pop müziği yıldızlarından Justin Bieber, 2022 yılının sürpriz iş birliklerinden birini duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir