Ev / SEKTÖRDEN / Wunderman Thompson Doğdu
wunderman-thompson-dogdu

Wunderman Thompson Doğdu

Dünyanın önde gelen dijital iletişim ajansı Wunderman ve en köklü reklam ajanslarından J. Walter Thompson birleşmesinin Türkiye ayağı tamamlandı.

Dünyanın en büyük iletişim holdingi WPP çatısı altında yer alan Wunderman ve J. Walter Thompson, Kasım 2018’den beri süren birleşme yolculuğunu tamamladı. Birleşmeden ortaya çıkan ajans Wunderman Thompson adıyla 90 pazarda 200 lokasyonda faaliyet gösterecek. Türkiye’deki faaliyetine Ender Buruk liderliğinde devam edecek olan Wunderman Thompson “yaratıcılık, veri ve teknolojiyle ilham veren yeni bir ajans” olarak konumlanıp alanında öncü olmayı sürdürecek.

Wunderman ve dünyanın en köklü reklam ajanslarından J. Walter Thompson, güçlerini birleştirdi. Dünyanın en büyük iletişim holdingi WPP çatısı altında Wunderman Thompson adıyla hizmet verecek yeni yapılanmanın CEO’su deneyimli isim Mel Edwards olurken, reklam dünyasının duayen isimlerden Ewen Sturgeon, Wunderman Thompson Avrupa CEO’su olarak stratejik büyümeden sorumlu olacak.

Wunderman Thompson’ın Türkiye’deki faaliyetlerine ise çok sayıda uluslararası şirkette üst düzey yöneticilik görevinde bulunmuş olan Ender Buruk liderlik edecek.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir