Ev / SEKTÖRDEN / Watchguard Türkiye İletişim Ajansını Seçti
watchguard-turkiye-iletisim-ajansini-secti

Watchguard Türkiye İletişim Ajansını Seçti

Ağ güvenliği ve zekası, güvenli Wi-Fi ve çok faktörlü kimlik doğrulamanın önde gelen küresel sağlayıcısı WatchGuard, iletişim faaliyetlerini omg!medya’ya emanet etti.

omg!medya, kurumsal düzeyde ağ güvenliği, güvenli Wi-Fi ve çok faktörlü kimlik doğrulamayı ödüllü ürün ve hizmetleri ile her tür ve ölçekteki şirketlere sunan küresel sağlayıcı WatchGuard’a; medya ilişkileri, stratejik planlama, kriz iletişimi, pazarlama iletişimi, etkinlik yönetimi ve dijital iletişim alanlarında hizmet verecek.

2012’den beri tam kapsamlı yeni nesil iletişim hizmetleri sunan omg!medya’nın müşterileri arasında Sony Türkiye, Bitdefender Antivirüs, Komtera Teknoloji, Siberasist, Veri Kurtarma Hizmetleri, Ülke Enerji, Ülke Endüstriyel, Forensas, annedukkan.com, Done by Deer, Olive Hill, Larisa and Pumpkin, Minimap ve Simple For You gibi ulusal ve uluslararası pek çok marka da yer alıyor.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir