Ev / SEKTÖRDEN / WatchGuard Technologies Panda Security’nin Satın Alımını Tamamladı
watchguard-technologies-panda-securitynin-satin-alimini-tamamladi

WatchGuard Technologies Panda Security’nin Satın Alımını Tamamladı

Ağ güvenliği ve zekası, güvenli Wi-Fi ve çok faktörlü kimlik doğrulamanın önde gelen küresel sağlayıcısı olan WatchGuard Technologies, gelişmiş uç nokta koruma sağlayıcısı Panda Security’nin satın alımının bugün gerçekleştiğini açıkladı.

WatchGuard, Mart 2020’de Panda’yı satın almak için kesin bir anlaşma imzalandığını duyurmuştu. Panda’nın tamamen WatchGuard’a ait bir yan kuruluş olması ile birlikte şirket, mevcut ve gelecekteki müşterilerin ve ortaklarının ağ güvenliğinden uç noktaya kadar temel güvenlik hizmetlerini tek bir çatı altında elde etmesini sağlayacaktır.

Müşterilerimizden orta ölçekli şirketlerin ve diğer iş ortaklarımızın benzersiz ihtiyaçları ve gereksinimleri için oluşturulmuş kurumsal düzeyde bir güvenliğe erişmeleri gerekiyor.

WatchGuard, güvenlik dağıtımının her yönünü basitleştiren ve orta ölçekli şirketler için fiili güvenlik çözümü olarak konumumuzu pekiştiren bu güvenlik hizmetlerini MSP odaklı bir güvenlik platformu üzerinden sunmaya odaklanmıştır.” ifadelerini kullanan WatchGuard Technologies CEO’su Prakash Panjwani, “Panda Security’nin satın alınması ve portföyünün WatchGuard Cloud’a daha sonra entegrasyonu, şirket için önemli bir kilometre taşını temsil ediyorken, müşterilerimiz ve ortaklarımız için güvenlik karmaşıklığı, hızla değişen ağ topolojileri, satın alma modelleri ve daha fazlası ile ilgili genel zorlukları ele alarak hem şimdi hem de uzun vadeli faydalar sağlayacak.” açıklamalarında bulundu.

Satın alma ile birlikte şirketin odak noktası, her iki şirketten ortaklara ve müşterilere yeni genişletilmiş güvenlik çözümleri portföyüne erişim sağlamaktır.

İş ortakları ve müşteriler portföylere entegre edildikten sonra modern yapay zeka yetenekleri, davranış profili oluşturma teknikleri ve en son güvenlik olay korelasyonu tarafından desteklenen gelişmiş tehdit algılama ve yanıt işlevselliğinin yanı sıra ağ ve uç nokta güvenliği arasında merkezi bir yönetim gibi ek operasyonel avantajlardan da yararlanacaklar.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir