Ev / Genel / Veeam’in Yeni CTO’su Danny Allan Oldu
Veeam Software

Veeam’in Yeni CTO’su Danny Allan Oldu

Bulut Veri Yönetimi sağlayan Yedekleme çözümleri şirketi Veeam Software, Danny Allan’ı Teknolojiden Sorumlu Başkan (CTO) ve Ürün Stratejisinden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak atadı.

Daha önce yürüttüğü Ürün Stratejisinden Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevinden terfi eden Allan, bundan böyle Veeam’in küresel ürün strateji grubuna ve girişimlerine liderlik edecek. Allan yeni göreviyle, Bulut Veri Yönetimi sağlayan Yedekleme çözümlerinde bir numaralı sağlayıcı olan Veeam’in teknoloji vizyonuna öncülük edecek.

Danny, şirkete katıldığı 2017 yılından bu yana, Veeam’in vizyonu ve stratejisi üzerinde pazardaki liderliğimizi güçlendirecek ölçüde etkili oldu.” diye konuşan Veeam Kurucusu ve Satış Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ratmir Timashev; müşteriler iş çevikliğini artırmaya ve verilerin gücünden yararlanmaya çalışırken, Veeam’in de inovasyona devam etmesi gerektiğini belirtti. Timashev ayrıca, yeni döneme geçerken Danny’nin liderliğinde Veeam’in organizasyonel büyümesinin de hızlanacağına inandığını sözlerine ekledi.

Ayrıca Kontrol Et

med-marinenin-sosyal-medya-ajansi-inomist-iletisim-oldu

Nesatilir.com,İletişim Ajansını Seçti

Geliştirdiği analitik araçlar ve sağladığı ücretsiz entegrasyonlar ile e-ticaret alanında faaliyet gösteren satıcılara hizmet veren Nesatilir.com, iletişim ajansını seçti. Nesatilir.com’un tüm iletişim faaliyetlerini Contactplus İletişim Hizmetleri yönetecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir