Ev / Reklam Filmleri / Ünlü Çift Arzum’un Anneler Günü Filminde Rol Aldı
unlu-cift-arzumun-anneler-gunu-filminde-rol-aldi

Ünlü Çift Arzum’un Anneler Günü Filminde Rol Aldı

Gişe Memuru (2010) ve Sarmaşık (2015) gibi filmleriyle ödül alan, kelebekler (2018) filmiyle Sundance film festivalinden ödülle dönen yönetmen ve senarist Tolga Karaçelik, ‘Evde Kal’dığımız koronavirüs sürecinde The Gang Agency ile beraber Arzum için özlem dolu bir Anneler Günü filmine imza attı.

Ödüllü yönetmenin çektiği filmin başrolünde Kelebekler filminden de tanıdığımız Afife Jale ödüllü oyuncu Tuğçe Altuğ yer alıyor.

Salgınla mücadele kurallarına uygun olarak, çekim ekibi olmadan çiftin kendi evinde gerçekleştirdiği çekimle ortaya çıkan film, yüzlerde hüzünlü bir tebessüm bırakıyor.

Arzum, sosyal mesafeyi koruduğumuz şu günlerde bazen bir koku, bazen bir fotoğraf, bazen de OKKA’lı bir Türk kahvesinin içimizdeki anne özlemini uyandırdığını vurgulayan film ile tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyor.

Ayrıca Kontrol Et

samsung-ve-googlein-cocuklar-icin-bir-araya-geldigi-reklam-filmi-yayinlandi

Samsung ve Google’ın Çocuklar için Bir Araya Geldiği Reklam Filmi Yayınlandı

Ailelerin çocuklarına dijital dünyayı keşif yolculuğunda rehberlik edebildiği, onların dijital deneyimlerini özelleştirebildiği Galaxy tablet ve YouTube Kids uygulamasının yer aldığı reklam filmi yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir