Ev / Genel / Türkiye’deki Japon Firmalar Şişli Etfal İçin Kampanya Başlattı
turkiyedeki-japon-firmalar-sisli-etfal-icin-kampanya-baslatti

Türkiye’deki Japon Firmalar Şişli Etfal İçin Kampanya Başlattı

Hastanelerin aşırı yoğunlaşacağı bazı dönemlerde ekstra ihtiyaçların ortaya çıkabileceğini düşünerek HIS Travel, ticari faaliyetini yürüttüğü Şişli bölgesine en yakın ve en yoğun hastanelerimizden biri olan Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi için bir kampanya başlattı.

Bu kapsamda sağlık çalışanlarının yanında olduklarını hissettirmek, bir nebze olsun emeklerine katkıda bulunmak isteyen HIS Travel, hastane ve sağlık çalışanları için gerekli olan malzemelerin bir bölümünü temin edebilmek amacıyla HIS çalışanları, turizm paydaşları ve Japon iş ortakları ile birlikte bir kampanya başlattı.

#hislerimizortak

HIS Travel yöneticileri tarafından İstanbul Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetimiyle iletişime geçilerek gerekli ihtiyaçlar öğrenildi ve tüm Japon iş ortakları, HIS çalışanları ve turizm paydaşları ile paylaşıldı.

Sosyal medyadan da #hislerimizortak hashtagiyle duyurulan kampanya için Japon markalar ivedilikle harekete geçti. Kampanya kapsamında tüm dünyada görülen yeni koronavirüs (COVID-19) salgını için Türkiye’de faaliyet gösteren Japon firmalar, HIS çalışanları ve HIS’in turizm paydaşları NSS maske, cerrahi maske, koruyucu su geçirmez önlük, tulum, pudrasız eldiven ve el dezenfektanı gibi hastanenin ihtiyaç duyduğu malzemelerin bir kısmının temin edilmesi için yardımda bulunmaya başladı.

Ayrıca Kontrol Et

turk-halki-koronavirus-asisina-temkinli-yaklasiyor

Türk Halkı Koronavirüs Aşısına “Temkinli” Yaklaşıyor

Dünyada koronavirüs salgını yükselirken, çeşitli ülkelerde üretilen aşıların başarı haberleri ümit veriyor. Barem’in Türkiye’yi temsil eden 1000 kişi ile görüşerek geçtiğimiz ay gerçekleştirdiği araştırma, koronavirüs aşısına karşı denenme süresi ve üretildiği ülkeler bağlamında temkinli yaklaşıldığını gösterdi. Görüşülen her 3 kişiden biri, “aşı Türkiye’de üretilirse hemen olurum” diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir