Ev / Genel / Türkiye Finans’tan “Eskimeyen Dostlar”
turkiye-finanstan-eskimeyen-dostlar

Türkiye Finans’tan “Eskimeyen Dostlar”

Türkiye Finans, Kovid-19 salgını nedeniyle sokağa çıkamayan 65 yaş ve üzeri vatandaşlar için hazırladığı destek paketi kapsamında hayata geçirdiği yeni iletişim kampanyası yayında.

Banka, “Biz de sizin bir #EvladınızSayılırız” sloganıyla geçen hafta yayına aldığı reklam filminin ardından şimdi de Facebook üzerinden “Eskimeyen Dostlar” isimli yepyeni bir dijital projeye imza attı.

Dijital kampanya kapsamında, geçmişten günümüze, renkli hayatları, örnek kişilikleri ve yetenekleriyle 7’den 70’e herkesin gönlünde taht kuran isimler, Türkiye Finans Facebook hesabı üzerinden gerçekleştirilecek canlı yayınlar ile sevenleriyle buluşacak.

14 Mayıs Perşembe günü Yeşilçam’ın efsanevi jönü Ediz Hun’un keyifli sohbeti ile başlayacak olan program, 17 Mayıs Pazar günü Aydan Şener ve 20 Mayıs Çarşamba günü de Ahmet Özhan’ın katılımı ile devam edecek. Canlı yayınların moderatörlüğünü Seren Fosforoğlu üstlenirken; Eskimeyen Dostlarla hayata dair keyifli sohbetlerin yapılacağı programlarda en çok merak edilen sorular da konuklar tarafından canlı yayında cevaplanabilecek.

Ayrıca Kontrol Et

med-marinenin-sosyal-medya-ajansi-inomist-iletisim-oldu

Nesatilir.com,İletişim Ajansını Seçti

Geliştirdiği analitik araçlar ve sağladığı ücretsiz entegrasyonlar ile e-ticaret alanında faaliyet gösteren satıcılara hizmet veren Nesatilir.com, iletişim ajansını seçti. Nesatilir.com’un tüm iletişim faaliyetlerini Contactplus İletişim Hizmetleri yönetecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir