Ev / Genel / Türkiye Finans’tan “Eskimeyen Dostlar”
turkiye-finanstan-eskimeyen-dostlar

Türkiye Finans’tan “Eskimeyen Dostlar”

Türkiye Finans, Kovid-19 salgını nedeniyle sokağa çıkamayan 65 yaş ve üzeri vatandaşlar için hazırladığı destek paketi kapsamında hayata geçirdiği yeni iletişim kampanyası yayında.

Banka, “Biz de sizin bir #EvladınızSayılırız” sloganıyla geçen hafta yayına aldığı reklam filminin ardından şimdi de Facebook üzerinden “Eskimeyen Dostlar” isimli yepyeni bir dijital projeye imza attı.

Dijital kampanya kapsamında, geçmişten günümüze, renkli hayatları, örnek kişilikleri ve yetenekleriyle 7’den 70’e herkesin gönlünde taht kuran isimler, Türkiye Finans Facebook hesabı üzerinden gerçekleştirilecek canlı yayınlar ile sevenleriyle buluşacak.

14 Mayıs Perşembe günü Yeşilçam’ın efsanevi jönü Ediz Hun’un keyifli sohbeti ile başlayacak olan program, 17 Mayıs Pazar günü Aydan Şener ve 20 Mayıs Çarşamba günü de Ahmet Özhan’ın katılımı ile devam edecek. Canlı yayınların moderatörlüğünü Seren Fosforoğlu üstlenirken; Eskimeyen Dostlarla hayata dair keyifli sohbetlerin yapılacağı programlarda en çok merak edilen sorular da konuklar tarafından canlı yayında cevaplanabilecek.

Ayrıca Kontrol Et

turk-halki-koronavirus-asisina-temkinli-yaklasiyor

Türk Halkı Koronavirüs Aşısına “Temkinli” Yaklaşıyor

Dünyada koronavirüs salgını yükselirken, çeşitli ülkelerde üretilen aşıların başarı haberleri ümit veriyor. Barem’in Türkiye’yi temsil eden 1000 kişi ile görüşerek geçtiğimiz ay gerçekleştirdiği araştırma, koronavirüs aşısına karşı denenme süresi ve üretildiği ülkeler bağlamında temkinli yaklaşıldığını gösterdi. Görüşülen her 3 kişiden biri, “aşı Türkiye’de üretilirse hemen olurum” diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir