Ev / Marka Atamaları / TRPharm’da Yeni Atama
trpharmda-yeni-aatama

TRPharm’da Yeni Atama

Levent Soyluoğlu, 2021 yılı Nisan ayı itibariyle TRPharm Finans ve Stratejik Planlama Direktörlüğü görevine atandı.

TRPharm Türkiye’nin stratejik hedefleri ve kurumsal dönüşüm sürecine de destek verecek olan Soyluoğlu, TRPharm İcra Kurulu’nun daimî üyesi olarak görev yapacak.

Kimdir?

Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra kariyerine 2005 yılında Deloitte Türkiye Denetim Bölümü’nde başlayan Levent Soyluoğlu, 2010 yılında Denetim Müdürü olarak yöneticilik hayatına başladı.

Aynı yıl Türkiye’nin önde gelen yerli jenerik ilaç üreticilerinden Deva Holding (EastPharma Group) bünyesinde Bütçe Raporlama Müdürü olarak atanan Soyluoğlu, 11 yıllık Deva Holding kariyeri süresince sırasıyla Bütçe Raporlama Müdürlüğü, Bütçe ve Mali Kontrol Müdürlüğü ve Hazine ve Bütçe Raporlama Grup Müdürlüğü pozisyonlarında önemli görevler üstlendi.

Levent Soyluoğlu, 2020 yılında Koç Üniversitesi Executive Master of Business Administration (EMBA) bölümünde yüksek lisansını tamamladı. Soyluoğlu, 2021 yılı Nisan ayı itibariyle TRPharm bünyesine katılarak Finans ve Stratejik Planlama Direktörlüğü görevini üstlendi.

Ayrıca Kontrol Et

Bonna Porselen yeni iletişim ajansını seçti.

Bonna Porselen Yeni İletişim Ajansını Seçti

Bonna Porselen yeni iletişim ajansını seçti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir