Ev / Marka Atamaları / Trouw Nutrition Türkiye’ye Yeni Pazarlama Müdürü
trouw-nutrition-turkiyeye-yeni-pazarlama-muduru

Trouw Nutrition Türkiye’ye Yeni Pazarlama Müdürü

Savaş Ceneviz, hayvan besleme ve balık yemi konusunda global bir lider olan Nutreco’ya bağlı Trouw Nutrition Türkiye’nin Pazarlama Müdürü oldu.

Hayvan besleme ve balık yemi konusunda global bir lider olan Nutreco’ya bağlı Trouw Nutrition Türkiye; pazarlama, ticari pazarlama ve marka iletişimi alanında 16 yılı aşkın deneyime sahip Savaş Ceneviz’i Pazarlama Müdürü olarak atadı.

Dünya genelinde 80 ülkede hayvan besleme ve balık yemi alanında faaliyette bulunan ve 10 binden fazla kişiyi istihdam eden 100 yıllık global sektör devi Nutreco’ya bağlı Trouw Nutrition Türkiye, pazarlama ve iletişim sektörünün deneyimli isimlerinden Savaş Ceneviz ile anlaştı.

Eylül 2020 itibari ile Trouw Nutrition Türkiye Pazarlama Müdürü olarak görevine başlayan Ceneviz, yenilikçi ve sürdürülebilir besinlerin tedariğinde dünya liderliğini sürdürme hedefiyle yol alan markanın Türkiye’deki pazarlama faaliyetlerinin yönetiminden sorumlu olacak.

Kimdir?

Mersin Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi mezunu olan Savaş Ceneviz, Marmara Üniversitesi’nde Üretim Yönetimi ve Pazarlama Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Galatasaray Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi eğitimi de alan Ceneviz, Anadolu Üniversitesi’nin Marka İletişimi Programı’nda eğitimini sürdürüyor.

Meslek hayatına Petrol Ofisi’nde Saha Marka Sorumlusu olarak başlayan Ceneviz, sonrasında Yaşar Holding Gıda Grubu – Yaşar Birleşik Pazarlama’da (Pınar) Operasyonel Pazarlama Sorumlusu olarak çalıştı. Ardından KlimaPlus A.Ş.’de Pazarlama Uzmanı olarak görev alan Ceneviz, Mitsubishi Electric Türkiye’de ise Pazarlama Yetkilisi, Marka İletişim Yetkilisi, Reklam ve Halkla İlişkiler Takım Lideri olarak kariyerine devam etti. Ceneviz, son olarak Mitsubishi Electric Türkiye’de Kurumsal Yönetim bölümü çatısı altında Reklam ve Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

Ayrıca Kontrol Et

Ajansspor’a Yeni Transfer https://www.prmission.com/ajansspora-yeni-transfer/ . #ajansspor

Ajansspor’a Yeni Transfer

Dijital spor yayıncılığında atağa kalkan Ajansspor; sektörün tecrübeli ismi, başarılı gazeteci Kartal Yiğit’i kadrosuna kattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir