Ev / SEKTÖRDEN / TransferGo’nun Üst Düzey Yönetimine Atama
TransferGo

TransferGo’nun Üst Düzey Yönetimine Atama

Uluslararası Para Transferi Şirketi TransferGo, üst düzey yönetim kadrosunu yeni ve flaş transferlerle güçlendirdiğini açıkladı. Yeni isimler, finans dünyasının çok önemli firmalarından TransferGo’ya geldi.

TransferGo, üst düzey yönetim kadrosunu yeni transferlerle güçlendirdiğini duyururken, giriş yaptığı yeni ülkelerle de hizmet ettiği coğrafyayı da genişletti.

Şirket bünyesinde Chief Product Officer (CPO), Chief Commercial Officer (CCO), Chief People Officer ve Chief Growth Officer olmak üzere dört farklı pozisyon açan TransferGo, bu pozisyonlar için de sektörde deneyimli isimlerle anlaştı. TransferGo’nun üründen sorumlu yetkili ismi Scott Chow oldu. Chow, daha önce Santander ve Starling Bank’de benzer pozisyonlarda görev almıştı.

Şirketin operasyonlardan sorumlu ismi daha önce PayPal’da tecrübesi bulunan Simon Moran oldu. Şirketin insan kaynağı liderliği pozisyonuna Anna Roe geçti. Roe, daha önce Airbnb’de ve de TransferGo’nun önemli rakiplerinden Transferwise’da görev almıştı. TransferGo’nun büyümeden sorumlu Growth ekibine ise Gareth Knight liderlik yapacak.

TransferGo hizmetini dört yeni pazarda sunmaya başlayarak mevcut pazar sayısını 50’ye çıkardı. Bu yeni pazarların arasında, para transfer hacminde çok büyük artışlar kaydeden Bangladeş, Sri Lanka, Nepal ve Endonezya yer alıyor.

Yaptıkları yeni işe alımlarla ilgili açıklamada bulunan TransferGo CEO’su Daumantas Dvilinskas, yeni pazarlara girmeye devam edeceklerini belirtirken, büyüme stratejileri doğrultusunda da insan kaynaklarına yatırım yapmayı da sürdüreceklerini dile getirdi.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir