Ev / Reklam Filmleri / TransferGo’dan “Karpuz” İletişimi
transfergodan-karpuz-iletisimi

TransferGo’dan “Karpuz” İletişimi

TransferGo, yaz aylarının vazgeçilmez lezzeti karpuz konseptiyle, markanın hem eğlenceli kimliğini hem de hizmetlerini yansıtan bir paylaşım serisini sosyal medya kullanıcılarıyla buluşturdu.

“Türkiye’ye para göndermenin kolay, hızlı ve güvenli yolu.”

Serinin ilk içeriği olan bu paylaşımda “TransferGo, Türkiye’ye para göndermenin kolay, hızlı ve güvenli yolu.” post metniyle birlikte “Paranızı başkasına yedirmeyin. TransferGo kullanın, Türkiye’ye para gönderirken komisyon ödemeyin.” mesajına yer veriliyor.

“Para gönderirken sürpriz masraflarla karşılaşmayın.”

TransferGo ile yurt dışından Türkiye’ye yapılan transferlerde sürpriz masrafların olmadığına dikkat çekilen paylaşımda “Türkiye’ye para transferi yapmak soğuk duş etkisi yaratmasın. TransferGo kullanın, para gönderirken sürpriz masraflarla karşılaşmayın.” mesajına yer veriliyor.

“Türkiye’deki hesabınıza telefondan para gönderin.”

Hem güvenlik hem de sağlık açısından pandemi döneminde değerini bir kez daha anladığımız nakit para taşımamanın önemine vurgu yapılan paylaşımda, TransferGo aracılığıyla Türkiye’ye mobil telefon üzerinden para transferi yapılabileceği anlatılıyor.

“2 milyon kullanıcı gibi ülkenize güvenle para gönderin.”

TransferGo ile yurt dışından Türkiye’ye güvenli bir şekilde para transferi yapılabileceğine dikkat çekilen paylaşımda “Türkiye’ye para gönderirken iyisini seçin. TransferGo kullanın, 2 milyon kullanıcı gibi ülkenize güvenle para gönderin.” ifadeleri kullanılıyor.

“Para transferi yapmak soğuk duş etkisi yaratmasın.”

Bir diğer vektörel paylaşım olan bu içerikte “TransferGo kullanın, Türkiye’ye para gönderirken sürpriz masraflarla karşılaşmayın.” mesajı veriliyor.

TransferGo kullanın, Türkiye'ye para gönderirken sürpriz masraflarla karşılaşmayın.

TransferGo Türkiye paylaştı: 8 Temmuz 2020 Çarşamba

Ayrıca Kontrol Et

istegelsin’den

istegelsin’den yeni reklam filmi

Kreatif çalışmalarını M.A.R.K.A.’nın yürüttüğü serinin yeni reklam filminde Güven Kıraç, bu kez mangal başında ekran karşısına geçiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir