Ev / SEKTÖRDEN / Transanatolıa Practıce Communıcatıon’dan Hizmet Alacak

Transanatolıa Practıce Communıcatıon’dan Hizmet Alacak

2019 yılında FIA Cross Country Dünya kupasına aday yarış olarak düzenlenen ve kendi alanında dünyanın en zor 6 yarışından biri olarak gösterilen TransAnatolia Rally Raid, iletişim çalışmalarında PRactice Communication Management’dan hizmet alacak.

İlk kez 2010’da düzenlenen ve 2020’de 10. yılını kutlamaya hazırlanan TransAnatolia Rally Raid, kısa sayılabilecek bir süre içinde dünyanın en iyi rally raid yarışlarından biri olarak anılmaya başlandı ve tüm dünyada ralli tutkunlarının ilgisini çeken bir uluslararası spor organizasyonu haline geldi.

Motosiklet, Otomobil, Kamyon, SSV, ATV gibi farklı araç kategorilerinin birlikte yarışabildiği bir organizasyon olan TransAnatolia, dünya çapında sporcuların, spor tutkunlarının, medyanın ve sponsorların ilgisini çekiyor.

Abant’tan Göbeklitepe’ye uzanan, ülkemizin tarihi ve doğal güzelliklerini de içine alan TransAnatolia 2019’a 7 ülkeden 129 yarışçı katıldı; toplam 2.300 kilometrelik bir parkurda gerçekleşen yarışı ulusal ve yerel medyanın yanı sıra, 10’a yakın küresel medya kuruluşu da yakından takip etti.

Dünya çapında üst düzey sporcuların giderek artan bir ilgi gösterdiği TransAnatolia, profesyonel katılımcıların yanı sıra ralli deneyimi yaşamak isteyen amatör sporculara da macera grubu olarak tanımlanan “Raid” sınıfıyla ev sahipliği yapıyor. Amatör katılımcılar, parkurda ve gün sonu kamplarında yarışçılarla aynı ortamı paylaşarak yarış atmosferini yaşıyor.

Bu özellikleri ile TransAnatolia, üst düzey bir rekabet arenası ve unutulmaz bir macera alanı niteliğini, markalar için eşsiz bir görünürlük, deneyim ve bağ kurma platformu kimliği ile birleştiriyor.

İş birliği kapsamında TransAnatolia’nın Sponsorluk ve Sponsor İlişkileri Yönetimi hizmetlerini de üstlenen PRactice, ülkemizin bu değerli sportif markasına Stratejik İletişim Danışmanlığı ve Medya İlişkileri alanlarında planlama, içerik geliştirme ve operasyonel iletişim yönetimi hizmetleri sunacak. PRactice TransAnatolia’nın uluslararası iletişim çalışmaları için de hizmet verecek

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir