Ev / SEKTÖRDEN / Tiktok’u Yöneten Cats&Dogs’un İletişimini Practice Yönetecek
identify-iletisim-ajansini-secti

Tiktok’u Yöneten Cats&Dogs’un İletişimini Practice Yönetecek

Reklam ajansı Reklamania Creative bünyesinde hayata geçen ve ilk projesiyle TikTok Türkiye rekorunu kıran dijital proje & yetenek yönetimi ajansı Cats & Dogs, iletişim çalışmalarında PRactice Communication Management’dan (PRactice) hizmet alacak.

Reklam ajansı Reklamania Creative, bünyesinde hayata geçirdiği dijital proje & yetenek yönetimi ajansı Cats & Dogs’un iletişim çalışmaları için PRactice Communication Management (PRactice) ile iş birliğine gitti. Cats & Dogs’un ilk projesi olan DİMES Milkshake #ortamısalla kampanyası, TikTok’da rekor seviyede 6 milyara yakın izlenme elde etti.

Yeni nesil dijital proje & yetenek yönetimi ajansı Cats & Dogs’u hayata geçiren Reklamania Creative’in Ajans Başkanı Yalkın Yel, “Her markanın kendi amaçlarına uygun stratejileri ve işleri kurgularken, kültürümüzün bir parçamız olduğunu unutmuyoruz; zamanın ruhunu göz ardı etmiyoruz. İlk projesinde kırdığı TikTok rekoru ile başarısını kanıtlayan dijital proje & yetenek yönetimi ajansımız Cats & Dogs zamanın ruhunu ve kültürel dinamikleri iletişime taşıyan bir platform.

Cats & Dogs, dijital düşünebilme becerisini bir adım ileriye taşıyor; markaların hedef kitleleri ile akran ilişkisi kurabilmesi için markaya özel projeleri ve markaya özel elçileri yönetiyor ve bunu yeni nesil bir yetenek menajerliği yapısı ile birleştiriyor. Cats & Dogs’un iletişim çalışmaları için, işini yakından bildiğimiz, yakından tanıdığımız PRactice’den PR tarafında danışmanlık ve hizmet almaya karar verdik” dedi.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir