Ev / SEKTÖRDEN / Tasarım Odaklı Video Platformu: iskele.co
tasarim-odakli-video-platformu-iskele-co

Tasarım Odaklı Video Platformu: iskele.co

Türkiye Tasarım Vakfı’nın tasarım odaklı video platformu iskele.co, 8 farklı kategorideki içerikleri bir araya getiriyor.

Tasarım farkındalığını artırmak ve nitelikli tasarımın üretilmesine zemin hazırlamak için farklı alanlarda çalışmalar yürüten Türkiye Tasarım Vakfı; tasarım dünyasında var olan kaynaklara ulaşımı kolaylaştırmayı ve bir seçki halinde tasarımcılara sunmayı hedefleyerek yerli ve yabancı birçok içeriği barındıran iskele.co’yu hayata geçirdi.

iskele.co’nun video arşivinde; gelecek ve inovasyon, grafik tasarım, mimari, moda, portreler, sanat, şehir ve ürün olmak üzere 8 farklı başlıkta içerikler bulunuyor. Aynı zamanda belirli konuları gündeme getiren videolar listelenerek tasarımcılarla buluşturuluyor. Her 20 günde bir, belirli bir konu için özel olarak hazırlanan listeler başta tasarımcılar ve tasarım öğrencileri olmak üzere tasarıma ilgi duyan herkes için detaylı bir arşiv sunuyor.

iskele.co; ikonik kıyafet tasarımlarından yerel mimariye, antik kentlerden kitap tasarımına kadar herkesin ilgisini çekebilecek geniş ve eşsiz bir kaynak sağlıyor.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir