Ev / SEKTÖRDEN / Tasarım Odaklı Video Platformu: iskele.co
tasarim-odakli-video-platformu-iskele-co

Tasarım Odaklı Video Platformu: iskele.co

Türkiye Tasarım Vakfı’nın tasarım odaklı video platformu iskele.co, 8 farklı kategorideki içerikleri bir araya getiriyor.

Tasarım farkındalığını artırmak ve nitelikli tasarımın üretilmesine zemin hazırlamak için farklı alanlarda çalışmalar yürüten Türkiye Tasarım Vakfı; tasarım dünyasında var olan kaynaklara ulaşımı kolaylaştırmayı ve bir seçki halinde tasarımcılara sunmayı hedefleyerek yerli ve yabancı birçok içeriği barındıran iskele.co’yu hayata geçirdi.

iskele.co’nun video arşivinde; gelecek ve inovasyon, grafik tasarım, mimari, moda, portreler, sanat, şehir ve ürün olmak üzere 8 farklı başlıkta içerikler bulunuyor. Aynı zamanda belirli konuları gündeme getiren videolar listelenerek tasarımcılarla buluşturuluyor. Her 20 günde bir, belirli bir konu için özel olarak hazırlanan listeler başta tasarımcılar ve tasarım öğrencileri olmak üzere tasarıma ilgi duyan herkes için detaylı bir arşiv sunuyor.

iskele.co; ikonik kıyafet tasarımlarından yerel mimariye, antik kentlerden kitap tasarımına kadar herkesin ilgisini çekebilecek geniş ve eşsiz bir kaynak sağlıyor.

Ayrıca Kontrol Et

med-marinenin-sosyal-medya-ajansi-inomist-iletisim-oldu

Med Marine’nin Sosyal Medya Ajansı İnomist İletişim Oldu

Türk denizcilik sektörünün öncü temsilcileri arasında yer alan ve dünya genelinde çok sayıda ülkeye ihracat gerçekleştiren Med Marine, sosyal medya hesap yönetimini İnomist İletişim Danışmanlığı’na emanet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir