Ev / SEKTÖRDEN / T-Bank İletişim Ajansını Belirledi
t-bank-iletisim-ajansini-belirledi

T-Bank İletişim Ajansını Belirledi

Kurumsal ve Ticari Bankacılık alanında faaliyetlerini yürüten T-Bank’ın iletişim çalışmalarını O2 İletişim yürütecek.

1985 yılında kurulan Banka, 2007 yılından bu yana T-Bank olarak faaliyet gösteriyor. T-Bank’ın yüzde 50 hissesi Ürdün merkezli Arab Bank PLC, yüzde 50 hissesi ise Lübnan merkezli BankMed’e ait.

Türkiye’de 17 şube ile faaliyet gösteren T-Bank’ın ödenmiş sermayesi ise bir milyar TL’dir. T-Bank, hissedarlarının köklü uzmanlığıyla, Kurumsal ve Ticari Bankacılık alanına odaklanan, geniş sektör çeşitliliğiyle faaliyetlerini yürütüyor.

İletişim danışmanlığı kapsamındaki tüm hizmetleri tek çatı altında toplayan O2 İletişim’in hizmet verdiği markalar arasında; Atasun Optik, Coronathon Türkiye, Finartz, FigoPara, Istanbul Blockchain Week, mukellef.co, Octet Türkiye, Tepe Emlak, Tepe Nautilus, Trendbox, bünyesinde Cat, Harley Davidson, Hush Puppies gibi markaları bulunduran Yeşil Kundura ve Topraktan Tabağa projesinin sahibi sosyal girişimci Şef Ebru Baybara Demir yer alıyor

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir