Ev / SEKTÖRDEN / Swıss Days 2019’a 10 Binden Fazla Katılımcı İlgi Gösterdi
swiss-days-2019a-10-binden-fazla-katilimci-ilgi-gosterdi

Swıss Days 2019’a 10 Binden Fazla Katılımcı İlgi Gösterdi

İstanbul’da ilk kez düzenlenen Swiss Days 2019, yoğun bir katılımla sona erdi. Swiss Business Hub Turkey (İstanbul’daki İsviçre’nin İhracat ve Yatırım Ofisi) ve Swiss Chamber of Commerce in Turkey (Türkiye’de İsviçre Ticaret Odası Derneği) tarafından, İsviçre Başkonsolosluğu’nun desteği ile İstanbul’da ilk kez İsviçre 2019 Günleri 20-22 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da, Yapı Kredi bomontiada’da gerçekleştirildi.

İstanbul’daki İsviçre’nin İhracat ve Yatırım Ofisi Direktörü Mehmet Yıldırımlı, Türkiye’de İsviçre Ticaret Odası Derneği Başkanı Arpat Şenocak ve İsviçre İstanbul BaşkonsolosVekili Beat Schmid ev sahipliğinde, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin’in katılımları ile yapılan etkinlik üç gün boyunca iş, sanat, moda, eğitim, teknoloji ve bilim insanlarının ilham veren ve ufuk açan konuşma, panel ve atölye çalışmalarına sahne oldu.

Türkiye’de İlk Kez Düzenlendi

Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen etkinlikte İsviçre sanatı, kültürü, gastronomisi, teknolojisi ve eğitiminin daha fazlası İstanbul’da Türk ziyaretçilerle buluştu.

İsviçre Alplerinin muhteşem doğası ile beslenen kültür, sanat ve lezzetlerinin olduğu, beklentilerin ötesinde olan mini festivalin yanı sıra İsviçre’nin geleceğini şekillendiren dünyaca ünlü ekonomist, iş ve bilim dünyasından saygın isimler de “İsviçre Türkiye Ekonomik Forum’un da yerini aldı.

Ekonomik Forum devamında düzenlenen “Swiss Career Hours” ile genç ziyaretçiler seçkin İsviçre şirketleri ile buluşup kariyer planlamalarına katkı sağlama fırsatı bulurken Blockchain konferansında da yüzyılın en büyük teknolojik ve finansal devrimi blok zinciri, alanının en iyi uzmanlarından dinlediler. Türkiye’deki fintech şirketlerine iş geliştirme danışmanlığı, finans ve strateji hizmetleri sunan Koophub’un gerçekleştirdiği Yeni Teknoloji ve Girişimciler Buluşması’na da girişimciler büyük ilgi gösterdi.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir