Ev / SEKTÖRDEN / Shell İletişim Ajansını Seçti
shell-iletisim-ajansini-secti

Shell İletişim Ajansını Seçti

Shell, Türkiye’de stratejik iletişim danışmanlığı ve yönetimi kapsamında ÜNİTE Edelman ile anlaştı.

Dünyanın önde gelen enerji şirketlerinden biri olan ve 1923 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren Shell’in, Türkiye’de operasyonlarını yürütmekte olduğu tüm iş kollarındaki iletişim yönetimi ortağı ÜNİTE Edelman oldu.

ÜNİTE Edelman, yol güvenliği, inovasyon, çevre, kadın & genç istihdamı ve engelsiz yaşam alanındaki sosyal yatırım programlarının iletişim yönetiminde de Shell’e yol arkadaşlığı yapacak.

2016 yılında dünyanın lider iletişim grubu Edelman’ın uluslararası ağına Türkiye’deki münhasır temsilcisi olarak katılan ÜNİTE, kurulduğu 1998 yılından beri ulusal ve uluslararası lider şirketlerin yer aldığı geniş ve itibarlı müşteri portföyüne Stratejik Planlama, İçerik Üretimi, Kriz Yönetimi, Gündem Yönetimi, Paydaş İlişkileri, Reklam ve Tasarım, Medya İlişkileri, Dijital İletişim, Etkinlik Yönetimi, Kurumsal Yayıncılık bütünleşik iletişim danışmanlığı hizmeti sunuyor.

Ayrıca Kontrol Et

“İş’te Eşit Kadın” Sertifikasyonunu Alan İlk Teknoloji Şirketi Oldu

“İş’te Eşit Kadın” Sertifikasyonunu Alan İlk Teknoloji Şirketi Oldu

Teknoloji sektöründe “İş’te Eşit Kadın” sertifikasyonunu almaya hak kazanan ilk Türk teknoloji şirketi olan Related Digital, kadın çalışan istihdamını artırmayı hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir