Ev / SEKTÖRDEN / Setrow İletişim Ajansını Seçti
setrow-iletisim-ajansini-secti

Setrow İletişim Ajansını Seçti

Entegre Dijital Pazarlama Platformu Setrow, medya iletişimi çalışmalarını Furkan Lüleci İletişim Danışmanlığı ile yürütmeye başladı.

Yaratıcı ve stratejik içerik odaklı pazarlama iletişimi alanında danışmanlık çalışmaları yürüten Furkan Lüleci, Setrow’a stratejik iletişim danışmanlığı, konumlandırma, pazarlama iletişimi, medya ilişkileri, kriz iletişimi, itibar yönetimi ve lider iletişimi alanlarında hizmet verecek.

Setrow, daha kaliteli dijital pazarlama için ihtiyaç duyulan tüm bilgileri tek bir merkez platform üzerinde toplayarak verimliliği maksimize etmek için kurulan ve Türkiye’nin yazılım sektöründeki önemli AR-GE şirketlerinden biri olma özelliğini taşıyor. Alanında bilinen ve lider kurumlara 2010 yılından bu yana, kendi ürettiği teknolojiler eşliğinde gerek ülkemiz gerekse yurtdışında hizmet veriyor.

Furkan Lüleci halen Centrum Clinic, Prof. Dr. Recai Pabuçcu, PeerBie, Pepapp, Estecenter, Gül İnşaat, Pinaps Grup, Özikizler Künefe, Diyetisyen Melda Demiröz markalarıyla iş birliğini sürdürüyor.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir