Ev / Marka Atamaları / SAP’den Bölgesel Atama
sapden-bolgesel-atama

SAP’den Bölgesel Atama

SAP’nin Güney Avrupa ve Frankofon Afrika ülkelerini kapsayan SEFA Bölgesi Global Kanallar ve Genel Sektör Direktörü görevine SAP Türkiye Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (COO) Selçuk Öznal atandı.

Bilişim sektöründe ürün ve satış yönetimi ile iş geliştirme alanlarında 25 yılı aşkın deneyime sahip olan Öznal, yeni görevinde şirketin bölgedeki stratejik büyüme hedefine odaklanacak, SAP iş ortakları ile birlikte tüm sektörlerdeki satış operasyonlarının yönetiminden sorumlu olacak.

2018 yılından bu yana SAP Türkiye’nin Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı (COO) görevini yürüten Selçuk Öznal, SAP SEFA Bölgesi’nin (Türkiye, Portekiz, İspanya, İsrail ve Fransızca konuşan Afrika ülkelerini kapsayan Güney Avrupa ve Frankofon Afrika bölgesi) yeni Global Kanallar ve Genel Sektör Direktörü olarak atandı.

Yeni görevinde Öznal, Türkiye’nin de dâhil olduğu SEFA bölgesinde SAP’nin büyüme hedeflerine ulaşmak ve müşterilerinin sürdürülebilir başarısına katkı sağlamak için çalışmalar yürütecek. Öznal, bu kapsamda bulut bilişim ve yeni nesil teknolojilere odaklanarak SAP’nin bölgede tüm sektörlere yönelik strateji ve yönetiminden sorumlu olacak.

1988 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliğinden mezun olan Selçuk Öznal, ardından yine İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Sistem Analizi Programı’nı tamamladı.

Ürün ve satış yönetimi ile iş geliştirme alanlarında 25 yılı aşkın deneyime sahip olan Öznal, SAP Türkiye’ye katılmadan önce Digital/Compaq Türkiye, HP Türkiye, HP MEMA (Ortadoğu, Akdeniz, Afrika) gibi önde gelen şirketlerde danışmanlık, satış ve yönetim pozisyonlarında görev yaptı. Selçuk Öznal, 2012 yılında SAP Türkiye’ye Global Kanallar ve Genel Sektör Satış Direktörü olarak katıldı. 2018 yılından bu yana SAP Türkiye Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (COO) olarak görev alan Öznal, tüm fonksiyonların verimliliğinden ve yönetiminden sorumluydu.

Ayrıca Kontrol Et

Ajansspor’a Yeni Transfer https://www.prmission.com/ajansspora-yeni-transfer/ . #ajansspor

Ajansspor’a Yeni Transfer

Dijital spor yayıncılığında atağa kalkan Ajansspor; sektörün tecrübeli ismi, başarılı gazeteci Kartal Yiğit’i kadrosuna kattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir