Ev / Reklam Filmleri / Samsung ve Google’ın Çocuklar için Bir Araya Geldiği Reklam Filmi Yayınlandı
samsung-ve-googlein-cocuklar-icin-bir-araya-geldigi-reklam-filmi-yayinlandi

Samsung ve Google’ın Çocuklar için Bir Araya Geldiği Reklam Filmi Yayınlandı

Ailelerin çocuklarına dijital dünyayı keşif yolculuğunda rehberlik edebildiği, onların dijital deneyimlerini özelleştirebildiği Galaxy tablet ve YouTube Kids uygulamasının yer aldığı reklam filmi yayınlandı.

Çocukların Samsung Galaxy akıllı cihazlar ve YouTube Kids aracılığıyla nasıl öğrendiklerini, keşfettiklerini ve yeni şeyler yaptıklarını gösteren reklam filmi TV’lerde ve tüm dijital mecralarda yayınlandı. Reklam filminde, endişeli ve çocuğunun tüm yazı akıllı bir cihaz başında geçirmesini istemeyen bir baba, aslında bu endişelerine çözüm olabilecek şeyi keşfediyor.

Çocuklar Samsung Galaxy tablette çim adamı boyuyor, ardından bunu bir adım öteye taşıyarak YouTube Kids uygulaması üzerinden izleyip üreterek, yazın ilerleyen günlerinde kendilerini robot yaparken buluyorlar.

Samsung’un çocukların hem keyifli zaman geçirebilecekleri hem de yeni bilgiler öğrenebilecekleri Galaxy akıllı telefon ve tabletlerinde de kullanılan YouTube Kids uygulaması ile çocuklar için daha güvenli bir dijital deneyim sunuluyor. Aileler, bu sayede çocuklarına dijital dünyayı keşfederken rehberlik edebiliyor, tasarlayabilecekleri araçlar sunabiliyor ve çocuklarının dijital deneyimlerini özelleştirebiliyor.

Ayrıca Kontrol Et

istegelsin’den

istegelsin’den yeni reklam filmi

Kreatif çalışmalarını M.A.R.K.A.’nın yürüttüğü serinin yeni reklam filminde Güven Kıraç, bu kez mangal başında ekran karşısına geçiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir