Ev / SEKTÖRDEN / RTB House CFO’su Aleksander Baryś oldu
RTB House CFO’su Aleksander Baryś oldu

RTB House CFO’su Aleksander Baryś oldu

Teknoloji pazarlama çözümleri sağlayan RTB House, finans ve operasyon alanlarında deneyimli yönetici Aleksander Baryś’in bu aydan itibaren Chief Financial Officer (CFO) ve yönetim kurulu üyesi olarak göreve başlayacağını duyurdu. Baryś yeni görevinde RTB House’un hızlı mali büyümesini ve dünya çapında pazar genişlemesini sürdürmesi için finansal operasyonlara yön verip global yatırımcı ilişkilerini yönetecek, Birleşme ve Satın Alma etkinlikleri konusunda danışmanlık ve liderlik yaparak stratejik rehberlik edecek.

Baryś 2008’den beri bazı büyük kuruluşların çeşitli yönetim rollerinde ve yönetim kurullarında yer aldı. Kurumsal finans, maliye, finansal planlama ve analiz, yatırımcı ilişkileri, stratejik planlama ve risk yönetimi konularında kapsamlı deneyime sahip. Varşova Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem gören Boryszew S.A.’da CFO ve yönetim kurulu üyesi olarak görev aldıktan sonra RTB House’a katıldı. Baryś, Varşova Ekonomi Üniversitesi’nden ekonomi alanında master derecesiyle mezun oldu.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir