Ev / SEKTÖRDEN / Reklam Sektörü Yeni Bir Platform Kazandı: Effıe Studıo
https://www.youtube.com/channel/UCW1bI8Rxh-QIFulma7dG3yg

Reklam Sektörü Yeni Bir Platform Kazandı: Effıe Studıo

Effie Studio; Effie ödülü kazanan kampanyaların, reklamveren, reklam ajansı, medya ajansı, araştırma şirketi, PR ajansı gibi kampanyaların tüm paydaşları ile masaya yatırıldığı bir video içerik platformu olarak hayata geçirildi.

Effie Studio’da reklamverenlerin, reklam ajanslarının, medya ajanslarının, araştırma şirketlerinin ve PR ajanslarının Effie Ödülü kazanmış kampanyalarının ortaya çıkışları, başarıları, kampanya sürecinde karşılaştıkları zorluklar hakkında kısa ve doyurucu sohbetler bulunuyor.

Moderatörlüğünü Yalçın Pembecioğlu’nun üstlendiği Effie Studio’da, ödüllü kampanyaların yaratıcıları, markaları, katkıda bulunanları ile yapılan sohbetler video içeriklerle sektörle paylaşılıyor.

Sektör içi iletişimi güçlendirecek

Effie Studio; düzenli ve sürekli içeriklerle pazarlama ve reklam sektörü profesyonelleri için bir eğitim platformu olarak tasarlandı.

Sektör paydaşlarının yer aldığı bu videolar sayesinde hem sektör içi iletişim güçlenecek hem de sektörü oluşturan reklamverenler, reklam ajansları, medya ajansları, PR ajansları, araştırma şirketleri kurum ve kişisel başarılarını anlatma imkanı bulmuş olacaklar.

Effie Studio’da 8 video yayında

Şu ana kadar çekilen ve Effie Studio’nun YouTube kanalında yer alan 8 videonun 6’sı ödüllü işlerin reklamveren ve ajans yetkilileriyle anlatıldığı içerikler iken; 2’si ise Effie’de araştırmanın ve datanın önemini vurgulamak ve araştırma hakkında detaylı bilgi vermek adına İpsos ve Thinkneuro uzmanlarıyla çekildi. Effie Studio’da her yılın kazanan kampanyalarıyla video içerikleri üretilmeye devam edecek.

Effie Studio YouTube Kanalı’na ulaşmak için:

https://www.youtube.com/channel/UCW1bI8Rxh-QIFulma7dG3yg

Ayrıca Kontrol Et

Kurulduğu yıldan bu yana farklı alandan birçok önemli markaya stratejik iletişim, kurumsal iletişim, medya ilişkileri, kriz iletişimi, itibar yönetimi ve lider iletişimi hizmetleri sağlayan ZB Medya İletişim, tarihte iz bırakan uygarlıklardan kalan köklü koku kültürünü bugüne adapte eden Koku Akademisi ile el sıkıştı. “Kokunuz imzanızdır” düşüncesinden hareket ederek birçok önemli çalışmanın altına imza atmış olan Bihter Türkan Ergül tarafından kurulan Koku Akademisi, yeni döneminde ZB Medya İletişim’den kurumsal iletişim danışmanlığı konusunda hizmet alacak. ZB Medya İletişim, beraber yol aldığı markaları büyütmeyi ve hedef kitleleri ile markaları doğru platformlarda ve doğru içeriklerle buluşturmaya devam ediyor.

Eureko Sigorta’nın Yeni İletişim Ajansı Belli Oldu

1989’dan bu yana Türkiye sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren Eureko Sigorta, Achmea’nın bir kuruluşu. Gricreative önümüzdeki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir