Ev / SEKTÖRDEN / Radyospor ve Ajansspor Önemli Bir İsmi Daha Transfer Etti
radyospor-ve-ajansspor-onemli-bir-ismi-daha-transfer-etti

Radyospor ve Ajansspor Önemli Bir İsmi Daha Transfer Etti

Deneyimli gazeteci Ceyhun Kuburlu, 22 Kasım itibariyle Radyospor ve Ajansspor’da görev alacak. Saran Group markalarından Radyospor ve Ajansspor kadrosuna önemli bir ismi daha dahil etti. Ekonomi gazeteciliğinin usta ismi Ceyhun Kuburlu, artık Radyospor ve Ajansspor kadrosunda.

“Spor Ekonomisi” 22 Kasım’da Başlıyor

Deneyimli gazeteci Türkiye’nin ilk spor radyosu Radyospor’da, her cuma saat 13:00-14:00 arasında “Spor Ekonomisi” adlı programıyla dinleyicilerle buluşacak. İlk programına 22 Kasım Cuma günü başlayacak olan Ceyhun Kuburlu, Türkiye’de ve dünyada sporun ekonomisini, yatırımları ve bu alandaki gelişmeleri çok özel konuklarıyla masaya yatıracak.

Ekonomi gazeteciliğinin usta ismi Ceyhun Kuburlu, Türkiye’nin en çok takip edilen spor sitelerinden Ajansspor’da da, futbol başta olmak üzere sporun her dalından haberleri ile spor gündeminin nabzını tutacak.

Saran Group bünyesinde bulunan Radyospor ve Ajansspor daha önce kadrosuna Hürriyet Gazetesinin başarılı spor editörü ve yazarı Kenan Başaran’ı dahil etmişti. Başaran, her Perşembe ve Cuma günleri saat 18:30 – 20:00 arasında “Soyunma Odası” programı ile Radyospor’da, köşe yazısı ve spora dair haberleri ile de Ajansspor’da spor meraklıları ile buluşuyor.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir