Ev / SEKTÖRDEN / Pubg Mobıle ve K-Pop Grubu Blackpınk’ten İş Birliği
pubg-mobile-ve-k-pop-grubu-blackpinkten-is-birligi-min

Pubg Mobıle ve K-Pop Grubu Blackpınk’ten İş Birliği

Dünyaca ünlü K-pop yıldızları, yeni albümlerinin tanıtımı için dünyanın en popüler mobil oyunuyla özel bir projeye imza attı.

PUBG MOBILE resmi sosyal medya hesaplarında dünyaca ünlü K-Pop grubu BLACKPINK’le yapılan ortaklığın duyurusu büyük bir ilgi çekti. PUBG MOBILE bu iş birliğiyle birlikte dünyanın dört bir yanındaki Blink’leri de heyecanlandırmış oldu. Bu özel projede BLACKPINK’in son albümü “The Album”ü kutlamak için oyun içerisinde özel temalı eşyalar, görseller, lobi müziği ve BLACKPINK destek etkinlikleri eklenerek, tüm PUBG MOBILE oyuncularına açık olacak.

24 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında PUBG MOBILE oyuncuları BLACKPINK’in son single’ı “How You Like That”’i oyun lobisinden dinleyebilecekler. BLACKPINK’in beklenen albümü “The Album”ün 2 Ekim’de satışa sunulmasına kadar oyuncular bu yeni şarkının keyfini çıkarabilecekler.

BLACKPINK’in ikonik tarzını oyunda deneyimlemek isteyenler için özel temalı eşyalar ve görseller de bu iş birliğini kutlamak için PUBG MOBILE’a ekleniyor. PUBG MOBILE’ın ana ekran ve yükleme ekranına da etkinlikle ilgili ek görsel efektler yerleştirildi. Ayrıca PUBG MOBILE’ın airdrop uçağı da pembeye boyandı ve BLACKPINK logosuyla donatıldı. Özel bir airdrop da tema rengi ve “The Album” ikonuyla birlikte 2 Ekim’den itibaren pembe bir dumanla savaş alanlarında yer alacak

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir