Ev / SEKTÖRDEN / PRİDA İletişim Ödülleri’ne Başvurular Başladı
prida-iletisim-odullerine-basvurular-basladi

PRİDA İletişim Ödülleri’ne Başvurular Başladı

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular 24 Ekim – 22 Kasım 2019 tarihleri arasında yapılacak. Ödül programına bu yıl, İDA’nın yeni oluşumu “İDA Akademi” çatısı altında tasarlanan “İDA Akademi Ödülleri” de ekleniyor. İDA Akademi Ödülleri ile üniversiteli gençlerin fikirleri ödüllendirilecek.

İletişim danışmanlığı sektöründeki şirketleri çatısı altında buluşturan İDA’nın üçüncüsünü düzenleyeceği PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular 24 Ekim Perşembe günü başladı. Başarılı iletişim projelerinin, iletişim emektarlarının ve sektör çalışanlarının ödüllendirildiği PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular 22 Kasım Cuma günü sona erecek.

PRİDA İletişim Ödülleri’ne iletişim sektöründe faaliyet gösteren şirketler, projeleriyle ‘Stratejik İletişim’, ‘Pazarlama İletişimi’, ‘Dijital ve Sosyal Medya’, ‘Özel Ödüller’, ‘Sürdürülebilir Başarı Ödülleri’ ve ‘İletişim Emektarları’ olmak üzere 6 ana başlık altında 36 kategoride başvuru yapabilecek.

Bu yılın bir yeniliği olarak “Belirli Gün İletişimi” kategorisi de başvuruya açılacak. “Lansman ve ReLansman” kategorisinin kapsamı genişletilerek, “Konumlandırma” çalışmaları da başvuruya açılacak. Ödül programında bu yıl da Sürdürülebilirlik Akademisi ve UNICEF Türkiye Milli Komitesi’nin değerlendireceği özel kategoriler olacak.

PRİDA’nın bu yılki jürisinde, her kategoride ve her başlıkta en yüksek puanı alan iki proje belirlenecek ve birincinin açıklanması heyecanı ödül gecesine taşınacak. Bu yeni uygulama ile ikinci olan projenin de ödül töreninde ilan edilerek takdir edilmesi ve yarışmanın heyecanının canlı tutulması amaçlanıyor.

İDA Akademi Ödülleri Gençlerin Fikirlerini Hayata Geçirecek

İDA, PRİDA İletişim Ödülleri’nden sonra bu yıl yepyeni bir ödül programını daha hayata geçiriyor. “İDA Akademi” oluşumunun ilk projesi olarak “İDA Akademi Ödülleri” adıyla başlatılan yeni ödül programı ile üniversite öğrencilerinin yaratıcı fikirlerinin, sunum becerilerinin desteklenmesi ve başarılı projelerin hayata geçirilmesi amaçlanıyor.

Yeni ödül programı kapsamında iletişim fakültelerinden başvuran öğrencilere gerçek bir brief verilecek. En az 2 en çok 4 kişilik ekipler halinde çalışacak öğrenciler, öğretim üyelerinin danışmanlığında bu brief’ten yola çıkarak uygulanabilir bir iletişim çözümü hazırlayacak. İDA Akademi Ödülleri’ne başvurular ücretsiz olarak yapılabilecek.

Başvurular, İDA Yönetim Kurulu tarafından belirlenecek bağımsız bir jüri tarafından değerlendirilecek ve ön elemeden sonra yapılacak ana değerlendirmede finale kalan sunumlar izlenecek. Kazanan ilk üç ekip PRİDA ödül töreninde fuayede kendilerine ayrılan alanda konuklara sunumlarını yapacak. Ekip üyelerine daha sonra sahnede İDA Akademi Ödülü verilecek. Kazanan öğrenciler, projelerinin uygulanması konusunda da desteklenecek.

PRİDA İletişim Ödülleri’nin ve İDA Akademi ödüllerinin yönetmeliğine, başvuru takvimine, başvuru giriş sayfasına ve daha fazla bilgiye www.pridaodulleri.org web sitesinden ulaşılabiliyor.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir