Ev / Marka Atamaları / PETLAS’a Yeni Genel Müdür Atandı
petlasa-yeni-genel-mudur-atandi

PETLAS’a Yeni Genel Müdür Atandı

Lastik sektörünün önde gelen markalarından biri olan PETLAS’ta üst düzey görev değişikliği gerçekleşti.

PETLAS Genel Müdürü, lastik endüstrisinde 25 yıllık uluslararası tecrübeye sahip Hakan Yalnız oldu.

Kimdir?

AKO Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özcan, Hakan Yalnız’ın PETLAS Genel Müdürü olarak göreve başlaması ile ilgili olarak, “Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşlarından PETLAS, ülkemiz ekonomisine katkılarını görev bayrağını devralan yeni Genel Müdür Hakan Yalnız liderliğinde sürdürecek.

Şirketimizin başarılarında önemli pay sahibi olan ve yıl sonu itibarı ile emekli olan Yahya Ertem’e hizmetlerinden ve katkılarından ötürü teşekkür ediyoruz ve kendisine bundan sonraki hayatı için en iyi dileklerimizi iletiyoruz” dedi.

PETLAS Genel Müdürü olarak göreve başlayan Hakan Yalnız, daha öncesinde Milano merkezli uluslararası endüstriyel lastik üreticisi Prometeon Tyre Group bünyesinde Üretimden Sorumlu Üst Yönetici (Chief Manufacturing Officer) olarak görev yapmış ve şirketin 4 tepe yöneticisinden biri olarak dünya genelindeki üretim sorumluluğunu üstlenmişti.

2019 yılında atandığı bu görev öncesinde yine aynı şirket bünyesinde EMEA Bölgesi Endüstri Direktörü olarak görev yapan Hakan Yalnız, 2020 yılı Haziran ayında kendi kararı ile yurda dönmüştü.

Ayrıca Kontrol Et

bayer-turkte-iki-yeni-atama

Bayer Türk’te İki Yeni Atama

Farma / Genel Tedaviler Bölümü’nde Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Dalya Heper Ertürk, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir