Ev / SEKTÖRDEN / Pegastril Nuevo İletişim Ajansını Seçti
bir-gunde-kargonun-iletisim-ajansi-belli-oldu

Pegastril Nuevo İletişim Ajansını Seçti

Alkolsüz dezenfektan markası Pegastril Nuevo’nun iletişim ajansı, FM İletişim Danışmanlığı oldu.

İngiliz Gaiol Kimya firması tarafından geliştirilen ve dünyada en çok tercih edilen dezenfektanlardan biri olan Nuevo’nun tüm iletişim çalışmalarını FM İletişim yönetecek.

FM İletişim, müşteri portföyünü büyütmeye devam ediyor. MGS A.Ş. güvencesi ile Türkiye pazarına sunulan Nuevo’nun tüm iletişim çalışmaları da FM İletişim Danışmanlığı tarafından yürütülecek.

Gaiol’un İngiltere’deki Ar-Ge merkezinde geliştirilen ve alkolsüz olma özelliği taşıyan Pegastril Nuevo, ölümcül hastalığa neden olan 48 zararlı bakterinin, 4 çeşit mantar, küf ve mayanın, koronavirüs ailesi başta olmak üzere 12 tip virüsün yok edilmesinde %99,9 oranda etkili bir formüle sahip. Hastane, klinik, ameliyathane ve ambulans gibi özel alanların arındırılmasında tercih edilen Nuevo markalı ürünler, çevre ve yüzey dezenfektanları, el dezenfektanları, hayvan ve barınak dezenfektanlarından oluşuyor.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir