Ev / SEKTÖRDEN / Pazaryeri Şirketleri İstanbul’da Buluşacak
pazaryeri-sirketleri-istanbulda-bulusacak

Pazaryeri Şirketleri İstanbul’da Buluşacak

International Classified Marketplace Association (ICMA) 2019 Sonbahar Konferansı bu yıl, <strong>sahibinden.com’un desteğiyle Türkiye’de gerçekleşiyor.

Online pazaryerlerini uluslararası arenada bir araya getirerek, şirketlerin birbirileriyle olan iletişimini ve deneyim paylaşımını destekleme amacıyla kurulan ICMA, İstanbul’da toplanıyor. Bu kapsamda düzenlenen “ En İyi Uygulamaların Paylaşımı Konferansı”24 – 25 Ekim tarihlerinde Hilton İstanbul Bosphorus’ta 32 ülkenin katılımıyla gerçekleşecek. İki gün boyunca oturumların, panellerin ve tartışma gruplarının düzenleneceği etkinlikte vasıta, emlak, iş ilanları, alışveriş ve diğer tüm ilan kategorilerinde atölye çalışmaları yer alacak.

Daha önce Budapeşte, Malta, Viyana, Amsterdam, Berlin, Tallinn, Bern ve Köln’de düzenlenen konferans, Kasım 2012’nin ardından ikinci kez İstanbul’da gerçekleşecek. Türkiye’nin lider ilan platformlarından ve elektronik ticaret şirketlerinden olan sahibinden.com’un katkılarıyla gerçekleşecek etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi www.icmaonline.org adresinde yer alıyor.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir