Ev / SEKTÖRDEN / ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti
ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Markaevi, ÖzserNeo ve dijipol.com’a stratejik iletişim danışmanlığı, medya iletişimi, kriz iletişimi, etkinlik ve proje yönetimi alanlarında hizmet verecek.

Ayrıca Kontrol Et

Kurulduğu yıldan bu yana farklı alandan birçok önemli markaya stratejik iletişim, kurumsal iletişim, medya ilişkileri, kriz iletişimi, itibar yönetimi ve lider iletişimi hizmetleri sağlayan ZB Medya İletişim, tarihte iz bırakan uygarlıklardan kalan köklü koku kültürünü bugüne adapte eden Koku Akademisi ile el sıkıştı. “Kokunuz imzanızdır” düşüncesinden hareket ederek birçok önemli çalışmanın altına imza atmış olan Bihter Türkan Ergül tarafından kurulan Koku Akademisi, yeni döneminde ZB Medya İletişim’den kurumsal iletişim danışmanlığı konusunda hizmet alacak. ZB Medya İletişim, beraber yol aldığı markaları büyütmeyi ve hedef kitleleri ile markaları doğru platformlarda ve doğru içeriklerle buluşturmaya devam ediyor.

Eureko Sigorta’nın Yeni İletişim Ajansı Belli Oldu

1989’dan bu yana Türkiye sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren Eureko Sigorta, Achmea’nın bir kuruluşu. Gricreative önümüzdeki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir