Ev / SEKTÖRDEN / Olgar Grup’un İletişim Ajansı Oldu Belli Oldu
bir-gunde-kargonun-iletisim-ajansi-belli-oldu

Olgar Grup’un İletişim Ajansı Oldu Belli Oldu

Türkiye’de 30 yılı aşkın süredir extreme sporlar denince akla gelen ilk firma olan Olgar Grup, yeni dönemde iletişim çalışmalarını ON İletişim’le birlikte yürütecek.

Olgar Grup, 1989 yılında kurulan ilk SPX mağazasından bu yana, spora olan tutkusu ve amatör ruhunu, teknik ürün bilgisi ile birleştirerek, sporseverleri her mevsimde doğa ile uyumlu hale getirecek giyecek, ekipman ve aksesuarlarla buluşturuyor.

Salomon, Merrell, Jack Wolfskin, Quiksilver, Roxy, Burton, Billabong, Babolat, Phenix, Rossignol, Bogner Fire & Ice gibi kategorisinin en iyisi 65’ten fazla markayı, SPX’in Türkiye ile Gürcistan’ın 11 farklı şehrinde yer alan ve online satış ortamıyla birlikte toplam 47 mağazasında bir araya getiren Olgar Grup; ON İletişim’den pazarlama iletişimi, ürün iletişimi, sponsorluk iletişimi, medya ilişkileri, kriz iletişimi yönetimi, proje yönetimi konularında hizmet alacak.


ON İletişim’in Olgar Grup’u da eklediği müşteri portföyünde ise şu markalar yer alıyor:


Anadolu Efes Spor Kulübü, Boyner Büyük Mağazacılık, Eker Süt Ürünleri, Salomon Türkiye, Suunto Türkiye, Yandex Türkiye, Argeus Travel & Events, Salomon Cappadocia Ultra Trail, VeloTürk Gran Fondo Çeşme, Tour of Antalya powered by AKRA, AKRA Gran Fondo Antalya ve SWEATers.

Ayrıca Kontrol Et

med-marinenin-sosyal-medya-ajansi-inomist-iletisim-oldu

Med Marine’nin Sosyal Medya Ajansı İnomist İletişim Oldu

Türk denizcilik sektörünün öncü temsilcileri arasında yer alan ve dünya genelinde çok sayıda ülkeye ihracat gerçekleştiren Med Marine, sosyal medya hesap yönetimini İnomist İletişim Danışmanlığı’na emanet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir