Ev / SEKTÖRDEN / Ogilvy İstanbul’un Müşteri Etkileşimine Yeni Lider
ogilvy-istanbulun-musteri-etkilesimine-yeni-lider

Ogilvy İstanbul’un Müşteri Etkileşimine Yeni Lider

Müşterilerine reklam, halkla ilişkiler ve müşteri etkileşimi & ticaret alanlarında entegre hizmetler sunan Ogilvy İstanbul, yönetim ekibini yeni bir atamayla güçlendirdi. Ogilvy İstanbul ailesine katılan Levent Karabeyoğlu şirketin Müşteri Etkileşimi ve Ticaret Bölümü başkanlığına getirildi.

Levent Karabeyoğlu kimdir?

Saint Benoit Lisesi Matematik bölümünden mezun olan Levent Karabeyoğlu, daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Metalürji ve Malzeme Mühendisliği bölümünü bitirdi.

Kariyerine Turk Nokta Net’te webmaster olarak başladı. Daha sonra sırasıyla Sabancı Telekom’da Web Prodüksiyon Müdürü, BeOnE Internet Solutions’ta Kurucu Ortak, Zap Medya’da Yönetici Ortak, TTNET’te Web Geliştirme Müdürü olarak görev yaptı.

Akbank’ta 4 yıl boyunca Dijital Pazarlama ve Satış’tan sorumlu olarak çalışan Levent, MYNET’te gelirlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı (CRO) rolünü üstlendi. Son 2 senedir de GroupM Türkiye’de dijital operasyonlardan sorumlu CDO olarak görev yaptı.

Ayrıca Kontrol Et

“İş’te Eşit Kadın” Sertifikasyonunu Alan İlk Teknoloji Şirketi Oldu

“İş’te Eşit Kadın” Sertifikasyonunu Alan İlk Teknoloji Şirketi Oldu

Teknoloji sektöründe “İş’te Eşit Kadın” sertifikasyonunu almaya hak kazanan ilk Türk teknoloji şirketi olan Related Digital, kadın çalışan istihdamını artırmayı hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir