Ev / SEKTÖRDEN / Ogilvy İstanbul’un Müşteri Etkileşimine Yeni Lider
ogilvy-istanbulun-musteri-etkilesimine-yeni-lider

Ogilvy İstanbul’un Müşteri Etkileşimine Yeni Lider

Müşterilerine reklam, halkla ilişkiler ve müşteri etkileşimi & ticaret alanlarında entegre hizmetler sunan Ogilvy İstanbul, yönetim ekibini yeni bir atamayla güçlendirdi. Ogilvy İstanbul ailesine katılan Levent Karabeyoğlu şirketin Müşteri Etkileşimi ve Ticaret Bölümü başkanlığına getirildi.

Levent Karabeyoğlu kimdir?

Saint Benoit Lisesi Matematik bölümünden mezun olan Levent Karabeyoğlu, daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Metalürji ve Malzeme Mühendisliği bölümünü bitirdi.

Kariyerine Turk Nokta Net’te webmaster olarak başladı. Daha sonra sırasıyla Sabancı Telekom’da Web Prodüksiyon Müdürü, BeOnE Internet Solutions’ta Kurucu Ortak, Zap Medya’da Yönetici Ortak, TTNET’te Web Geliştirme Müdürü olarak görev yaptı.

Akbank’ta 4 yıl boyunca Dijital Pazarlama ve Satış’tan sorumlu olarak çalışan Levent, MYNET’te gelirlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı (CRO) rolünü üstlendi. Son 2 senedir de GroupM Türkiye’de dijital operasyonlardan sorumlu CDO olarak görev yaptı.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir