Ev / SEKTÖRDEN / Ogilvy İstanbul CEO’su Emine Çubukçu, Women to Watch Europe 2020 Listesinde
Ogilvy İstanbul CEO’su Emine Çubukçu, Women to Watch Europe 2020 Listesinde

Ogilvy İstanbul CEO’su Emine Çubukçu, Women to Watch Europe 2020 Listesinde

Ad Age tarafından Avrupa genelinde medya, pazarlama ve reklam dünyasındaki başarılarıyla dikkat çeken kadınların onurlandırıldığı Women to Watch Europe listesinde bu yıl Ogilvy İstanbul CEO’su Emine Çubukçu da yer aldı.

Dünyanın önde gelen pazarlama ve reklam yayını Ad Age tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen Women to Watch Europe 2020 ödülleri sahiplerini buldu.

Ogilvy İstanbul CEO’su Emine Çubukçu, medya, pazarlama ve reklam dünyasında geçen bir yıl içerisinde önemli işlere imza atan Avrupa’nın en başarılı 20 kadınından oluşan listeye ismini yazdırdı.

Emine Çubukçu, konuya ilişkin değerlendirmesinde, “Avrupa genelindeki kadınların başarılarını kutlayan bu listede yer almaktan ve Türkiye’yi temsil etmekten büyük onur duydum. Ancak bildiğim bir şey var ki, bu ödüller hiçbir zaman tek kişinin başarısını yansıtmıyor. Arkanızda size inanan, güvenen ve destek veren insanlar olması çok önemli. Çünkü kanatlarınızın altındaki rüzgar ne kadar güçlü ise o kadar yükseğe uçabilirsiniz. Ajans olarak başarımızı teyit eden bu ödül için tüm Ogilvy İstanbul ailesine teşekkür ederim” diye konuştu.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir