Ev / SEKTÖRDEN / Multinet Up İletişim Ajansını Seçti

Multinet Up İletişim Ajansını Seçti

Türkiye’nin yeni nesil finansal teknoloji ve hizmet şirketi Multinet Up’ın iletişim danışmanlığını yürütecek ajans belli oldu. Markanın iletişim danışmanlığını Canvas yürütecek.

Multinet Up, geliştirdiği yenilikçi finansal teknoloji ve hizmetler ile kurum ve kuruluşlara, üye iş yerlerine, tedarikçilerine ve tüketicilere “değer katan” çözümler sunan bir ekosistem olarak hizmet veriyor.

2010 yılından beri Fransız Up Group’un bir parçası olan Multinet Up, ekosisteminde 2 milyon kart kullanıcısı, 40 bin üye iş yeri ve 21.000 kurumsal müşteri barındırıyor.

Canvas, Multinet Up’a kurumsal iletişim, medya ilişkileri, kurumsal sosyal sorumluluk, kriz yönetimi, iç iletişim ve etkinlik iletişimi konularında destek verecek.

Yeni nesil bir iletişim ajansı olan Canvas, iletişim danışmanlığı, stratejik marka danışmanlığı ve işveren markası alanlarında hizmetler sunuyor.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir