Ev / SEKTÖRDEN / MSLGROUP Türkiye Ekibine Deneyimli İsim
MSLGROUP Türkiye Ekibine Deneyimli İsim

MSLGROUP Türkiye Ekibine Deneyimli İsim

Meltem Demiryonar, müşteri ilişkileri direktörü olarak MSLGROUP Türkiye ailesine katıldı.

Uluslararası ve yerel şirketlerden oluşan müşteri portföyüne bütünleşik iletişim hizmeti sunan MSLGROUP Türkiye, yeniden yapılanma çalışmaları kapsamında Meltem Demiryonar’ı ekibine kattı. 1 Haziran itibariyle MSLGROUP Türkiye ailesine katılan Demiryonar, 20 yıla yakın iletişim ve halkla ilişkiler deneyimiyle şirkette müşteri ilişkileri direktörü olarak görev yapacak.

Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu Meltem Demiryonar, profesyonel iş hayatına bilişim sektörünün köklü yayınlarından BThaber’de muhabir olarak başladı. 2002 yılında halkla ilişkiler sektörüne geçen Demiryonar bugüne kadar Global Tanıtım, Zarakol İletişim, Leo PR, Caretta İletişim, Edelman Türkiye ve DesiBel Ajans gibi Türkiye’nin önde gelen iletişim danışmanlığı şirketlerinde, başta bilgi ve iletişim teknolojileri olmak üzere sağlık, eğitim, tüketici ürünleri gibi farklı sektörlerde birçok büyük kuruma hizmet verdi. Aralarında Intel, Turkcell, Huawei Türkiye, Türk Telekom, Autodesk, Boğaziçi Üniversitesi ve Tetra Pak gibi markaların da bulunduğu uluslararası ve yerli birçok farklı kurum ve markaya hizmet etti.

MSLGROUP Türkiye MasterCard, Ericsson, Hilton, BBC Studios ve NBA gibi küresel markalara iletişim iş ortağı olarak hizmet veriyor.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir