Ev / SEKTÖRDEN / MPR’ye Dört Yeni Müşteri
kelebek-mobilyanin-iletisim-ajansi-belli-oldu

MPR’ye Dört Yeni Müşteri

MPR İletişim Danışmanlığı, dört yeni markayı daha müşterileri arasına kattı.

Şans Girişim Ortak Girişimi çatısı altında faaliyet gösteren iddaa, iletişim çalışmaları için MPR’yi seçti.

81 ilde yaklaşık 5 bin bayi ve 6 adet elektronik bayi ile futbol ve basketbol başta olmak üzere birçok spor dalında bahis oyunları satış ve destek faaliyeti gerçekleştiren Şans Girişim’in iddaa markası altındaki faaliyetlerinin iletişimini MPR yönetecek.

1974 yılından bu yana endüstriyel cam işleme ve düz cam ticaretinde sektöre öncülük eden Yorglass da iletişim çalışmalarını MPR İletişim Danışmanlığı ile sürdürecek.

MPR, ulusal ve uluslararası pazarlara zengin ürün portföyüyle hizmet veren, ISO 500’de yer alan ve 60’a yakın ülkeye ihracat yaparak global marka olma vizyonuyla çalışmalarına devam eden Yorglass’a kurumsal iletişim ve marka iletişimi hizmeti verecek.

Türkiye’de yıldızı parlayan sektörlerden e-para’nın yeni oyuncusu, AS Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Elektronik Para şirketinin markası Moneytolia da iletişim faaliyetleri için MPR İletişim Danışmanlığı’nı seçti.

Moneytolia, kurumsal iletişim çalışmalarını MPR ile sürdürecek.

Tehlikeli Madde Lojistiği’nde Türkiye’de ilk akla gelen ve sektörün yeni alanlarında çok hızlı büyüyen Dinçer Lojistik, MPR’den kurumsal iletişim hizmetleri alacak.

Ayrıca Kontrol Et

Glamira’nın Marka Yüzü Mesut Özil Oldu

Mücevher sektörünün öncü firmalarından Glamira, dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil ile iş birliği gerçekleştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir