Ev / SEKTÖRDEN / Mopak Stratejik Partnerini Seçti
mopak-stratejik-partnerini-secti

Mopak Stratejik Partnerini Seçti

Farklı sektörlerden birçok markaya 360 derece entegre pazarlama iletişimi hizmeti sunan Salt İletişim Grup, 90 yılı aşkın bir süredir kağıt sektörüne öncülük eden MOPAK markasının 2020 marka stratejisi ve iletişimi, basın iletişimi, konu ve etkinlik yönetimi, influencer marketing ve içerik üretimi alanlarında hizmet verecek.

%100 Türk sermayeli, Ortadoğu ve Balkanlar’ın en büyük kağıt ve karton üreticisi olan MOPAK, zengin ürün gamındaki ürün çeşitlerini 46 ülkeye ihraç ediyor. MOPAK çatısı altında yer alan kırtasiye ürünleri markası Masaüstü Kırtasiye ise silgiden ataça, yapışkan not kağıdından delgeçe hayatın her alanında ihtiyaç duyulabilecek ürünlerini tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Türk Kağıt ve Karton sektörünün lider kuruluşu MOPAK’ın 2020 stratejik iletişim süreçlerini, markalara özel ürettiği çözüm ve projeleriyle öne çıkan Salt İletişim Grup aracılığıyla yönetecek.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir