Ev / SEKTÖRDEN / MMA Innovate Summit, Mobilefest ile İlk kez Türkiye’de

MMA Innovate Summit, Mobilefest ile İlk kez Türkiye’de

Dünya çapında 50’den fazla ülkede 800’den fazla üyesiyle faaliyet gösteren bir endüstri girişimi olan MMA (Mobile Marketing Association) tarafından düzenlenen MMA Innovate Summit, mobil uygulama fuarı Mobilefest aracılığıyla ilk kez Türkiye’de gerçekleşiyor.

MMA Innovate Summit, 21-24 Kasım tarihleri arasında mobil uygulama sektörü profesyonellerini ağırlayacak. Sektör profesyonellerinin ve uluslararası arenada kendi girişimleriyle önemli başarılar elde etmiş girişimcilerin deneyimlerini paylaşacağı zirvede katılımcılar, yatırımcı ve yazılım geliştiricilerle işbirlikleri geliştirme fırsatını da yakalayacaklar. Zirve kapsamında 5G Paneli ve Start-up Ödül Töreni gibi sektörün merakla beklediği etkinlikler de gerçekleşecek.

Mobil uygulama fuarı Mobilefest ile Amerika’dan ilk kez Türkiye’ye gelen MMA Innovate Summit,

inovasyon, mobil teknolojiler ve girişimler üzerinden iş hayatının geleceğine bakan “Imagine The Future” ana temasıyla sektör profesyonellerini ağırlayacak. Veri, tasarım, müşteri tecrübesi, ölçümleme, alışveriş, oyun, yaşam tarzı ile birlikte Nöropazarlama, Blockchain, IoT, Lokasyon, Yapay Zeka gibi gündemdeki konular, trendler ve yeni teknolojilerin tartışılacağı zirve, zengin bir içerikle katılımcılarla buluşacak.

21-24 Kasım 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan MMA Innovate Summit kapsamındaki içerikler, mobil pazarlamanın gelişmesi ve yayılması amacıyla dünya çapında 50’den fazla ülkede 800’den fazla üyesiyle faaliyet gösteren endüstri girişimi MMA (Mobile Marketing Association) tarafından planlanıp hazırlanıyor.

Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek olan organizasyon, yurt içi ve yurt dışından sektörün önde gelen isimlerinden oluşan konuşmacılar ve mobil uygulama sektörüne yön veren oturumlarla katılımcıları ağırlayacak. Girişimciler ve yatırımcılara yönelik oturumlarla çok özel bir program sunacak olan MMA Innovate Summit, 2 binin üzerinde sektör profesyonelini ağırlamaya hazırlanıyor.

Pazarlamacılarla birlikte, girişimciler, mentorlar ve yatırımcılar MMA Summit’te

MMA Innovate Summit, pazarlamacılarla birlikte yazılım geliştiriciler, start-uplar ve teknoloji şirketlerinin yanı sıra kamu ve özel sektör profesyonellerini de ağırlayarak Türkiye’nin bugününü ve önündeki fırsatları masaya yatıracak.

Zirvenin konuşmacıları arasında, 5G ve yeni teknolojiler panelinde yer alacak olan T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Turkcell CEO’su Murat Erkan, Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan dışında, Alex Malouf, Tony Evans gibi mobil pazarlama dünyasının önde gelen isimleri yer alıyor.

Ayrıca, Adam Berke, Gagan Bhatia, Francesco Cracoli, James Bott gibi uluslararası arenada kendi girişimleriyle önemli başarılar elde etmiş, ekosisteme mentor ve yatırımcı olarak destek veren girişimcilerle birlikte Mike Storm, Aviv Lichtigstein, Yves Van Ingelgem gibi yeni teknolojiler alanındaki yatırımcılar ve fikir önderleri zirvede bulunacak.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir