Ev / Reklam Filmleri / Misli.com Sanal Oyunlar Reklamında Başrol Yılmaz Vural’ın
Misli.com Sanal Oyunlar Reklamında Başrol Yılmaz Vural’ın

Misli.com Sanal Oyunlar Reklamında Başrol Yılmaz Vural’ın

Bahis sitesi Misli.com, ülkemizde ilk kez hayata geçen “Sanal Oyunlar” ile oyun severleri eğlenceli bir dünyaya davet ederken, ünlü ve sempatik Teknik Direktör Yılmaz Vural’ın oynadığı reklam filmi büyük beğeni topladı.

Yılmaz Vural’ın futboldaki uzmanlığını, Misli.com Sanal Oyunlar kapsamında yer alan basketbol, Amerikan futbolu, otomobil yarışının yanı sıra misket yarışlarına da taşıyan esprili reklam filmi spor tutkunları arasında en çok konuşulanlar arasına girdi.

Türkiye’de ilk kez hayata geçen ve tamamen yapay zeka altyapısı ile gerçekleştirilen Misli.com “Sanal Oyunlar” ile oyun severleri eğlenceli anlar bekliyor. Misli.com bu doğrultuda hayata geçirdiği reklam filmi ile ses getirirken, reklama sempatik teknik direktör Yılmaz Vural oyunculuğu ile damga vurdu.

Misli.com’un ”Sanal Oyunlar” reklam filmindeki sıra dışı performansıyla sosyal medya gündemini sallayan Yılmaz Vural’ın Amerikan Futbolu oyuncusu rolünde hakeme ”Hoca görmüyor musun? Göstersene kırmızıyı!” dediği sahne ise sporseverler tarafından en çok konuşulan bölüm oldu.

Reklam Ajansı BORN tarafından geliştirilen Misli.com reklam filmlerinin yönetmenliğini ise Melih Eryılmaz gerçekleştirdi.

Künye:

Reklam veren: Misli.com

Reklam veren Yetkilisi: Barış Akkiriş

Reklam Ajansı: BORN

Kreatif Direktör: Serkan Balak

Kreatif Ekip: Eylem Arbak, Ayberk Çınar, Gaye Bilim

Prodüksiyon Şirketi: PF Content

Prodüktör: Aytunç Demirkaya

Yönetmen: Melih Eryılmaz

Görüntü Yönetmeni: Ersin Gök

Post Prodüksiyon: Baboon Animation Studio

Ayrıca Kontrol Et

istegelsin’den

istegelsin’den yeni reklam filmi

Kreatif çalışmalarını M.A.R.K.A.’nın yürüttüğü serinin yeni reklam filminde Güven Kıraç, bu kez mangal başında ekran karşısına geçiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir