Ev / SEKTÖRDEN / Milliyet Dijital Yenilenen Yüzüyle Yayında
milliyet-dijital-yenilenen-yuzuyle-yayinda

Milliyet Dijital Yenilenen Yüzüyle Yayında

Türkiye’nin ilk haber yaşam platformu olma özelliğini Milliyet Dijital yenilenen özellikleri ve farklı ilgi alanlarına hitap eden zengin içeriği ile okuyucularına hayatı kaçırmadan yarını yakalama fırsatı sunuyor.

Milliyet Dijital’in yenilenen mobil uygulamasının özellikleri ile kullanıcılar kendi seçtikleri kategori ve etiketler ile anında habere ulaşmayı keyifli ve kişiye özel bir şekilde deneyimleyebiliyor.

Dijital platformlarda hayatımızın içinde olan #etiket özelliği Türkiye’de ilk defa Milliyet Dijital uygulamasında “Keşfet” menüsü altında gündeme ve ilgi alanına özel içeriklerde kullanıcılara anı yakalamayı, “Trend Topic” olmuş son dakika gelişmeleri takip edebilmelerini çok daha hızlı ve kolay hale getiriyor.

Mobil uygulamanın “Sana Özel” bölümü ile kişisel ilgiye göre konu başlıklarını belirleyerek, bu haberleri takip etmek kolaylaşıyor.

Dileyen okuyucular Milliyet Dijital uygulaması üzerinden seçtikleri haberleri “Listem” özelliği bölümüne ekleyerek, çevrimdışı olduklarında da okuyabiliyor böylece hiçbir haberi ve yaşama dair hiçbir detayı kaçırmıyorlar.

Yeni nesil içerik platformu Milliyet Dijital, yenilenen uygulaması, kişiselleştirilebilir özellikleri ve zengin içerik çeşitliliği ile hayatı, yarını kaçırmak istemeyen okuyucularına keyifli bir deneyim yaşatıyor.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir