Ev / TEKNOLOJİ / Microsoft Windows 11’i Tanıttı
Microsoft Windows 11’i Tanıttı

Microsoft Windows 11’i Tanıttı

Microsoft, pandemi sürecinde hayatımıza giren hibrit çalışma ve öğrenme modelini destekleyen yeni işletim sistemi Windows 11’i kamuoyuna tanıttı.

Windows 11; modernize edilen kullanıcı arayüzünden geliştirilmiş Microsoft Store’a kadar birçok yenilik sunuyor.

andemi sürecinde hayatımıza giren hibrit çalışma ve öğrenme modelini destekleyen Windows 11 ile kullanıcı deneyiminin zenginleştirilmesi hedefleniyor.

Performans, güvenlik ve yönetilebilirlik konularında taviz vermeyen daha aerodinamik ve bireysel bir bilgisayar deneyimi vadeden Windows 11, yeni hibrit çalışma modelinde ihtiyaç duyulan modernize edilmiş kullanıcı arayüzüyle performans artışına katkı sağlıyor. Yeni sürümün güncellenmiş modern başlangıç menüsü sayesinde kullanıcıların tavsiye edilen dokümanları ve uygulamaları bulmaları kolaylaşıyor.

Bunun yanında daha büyük ve gelişmiş bir Microsoft Store sunan Windows 11 ile işortağı ekosistemi de yeni nesil bir inovasyon ile tanışıyor. Yeniden tasarlanan ve sadeleştirilen program sayesinde insanlara, uygulamalara, bilgiye ve oyunlara erişim hızlanıyor.

Windows 11’in oyun oynamak için de bugüne dek geliştirilmiş en iyi Windows programı olduğu belirtiliyor. Windows 10 kullanan cihazların ücretsiz olarak yükleyebileceği Windows 11’in 2021 sonuna doğru piyasaya sürülmesi bekleniyor. Windows.com linkinden takip edebilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Et

turkiye-dijital-reklam-yatirimlarinda-avrupada-en-fazla-buyume-gosteren-ulke

Türkiye Dijital Reklam Yatırımlarında Avrupa’da En Fazla Büyüme Gösteren Ülke

Avrupa’da salgına rağmen dijital reklam yatırımları %6,3 büyüyerek 70 Milyar Euro’ya yaklaşırken Türkiye %34,8 ile en fazla büyüyen ülke oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir