Ev / SEKTÖRDEN / Mey Diageo Finans ve Dijital Dönüşüm Direktörlüğü’ne Atama
Mey Diageo Finans ve Dijital Dönüşüm

Mey Diageo Finans ve Dijital Dönüşüm Direktörlüğü’ne Atama

Mey Diageo Finans ve Dijital Dönüşüm Direktörlüğü’ne Özlem Yeşildere atandı.Üniversite öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Özlem Yeşildere, yüksek lisansını Manchester Üniversitesi İş Ekonomisi dalında yaptı.

Profesyonel hayatına Procter & Gamble’da 1994 yılında adım atan Yeşildere, buradaki kariyeri boyunca operasyon ve finans fonksiyonlarında, Türkiye ve Avrupa’da birçok kritik yönetim rolü üstlendi. 2011 yılında göreve başladığı Philips’te Türkiye operasyonunun yanı sıra 15 ülke ve 4 ofisi kapsayan Orta Doğu bölgesinin CFO görevini eş zamanlı olarak yürüttü. Yeşildere, bölgenin stratejilerinin oluşturulması ve etkin olarak hayata geçirilmesinde de önemli rol oynadı.

CEO olarak görev aldığı Mobiliz Bilgi İletişim Teknolojileri’nde şirketin 360 derece dönüşümüne liderlik eden Yeşildere; 2017 yılından bu yana Koton Mağazacılık Finans ve Strateji Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışıyordu.

Halen kadınların iş hayatına etkin katılımını artırmaya gönül veren YenidenBiz’in Yönetim Kurulu Başkanı görevini sürdüren Yeşildere; bu kapsamda kadınlara, gençlere ve değişim yolculuğundaki profesyonellere mentorluk ve koçluk yapıyor.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir