Ev / Marka Atamaları / Mastercard Avrupa Başkanlığına Mark Barnett Atandı
mastercard-avrupa-baskanligina-mark-barnett-atandi

Mastercard Avrupa Başkanlığına Mark Barnett Atandı

Mastercard, Brüksel merkezli yürüttüğü Avrupa operasyonlarının başına Mark Barnett’i getirdi.

Barnett, başkanlık görevi kapsamında Mastercard’ın Avrupa bölgesindeki iş stratejileri, planlama ve başarılarından sorumlu olacak. Mastercard’ın Türkiye de dahil 53 ülkeyi kapsayan Avrupa operasyonu; perakendeciler, finansal kurumlar ve işletmelerle yapılan ortaklıklar aracılığı ile 950 milyondan fazla kişiye hizmet veriyor.

Yeni görevinde Uluslararası Başkan Gilberto Caldart’a raporlayacak olan Barnett, 1 Haziran 2020’den geçerli olmak üzere de Mastercard’ın Yönetim Komitesine katılacak.

Yeni görevi ile ilgili değerlendirme yapan Barnett “Mastercard için özellikle Avrupa’da önemli bir dönemden geçiyoruz. Böyle dinamik bir dönemde, çeşitliliği yüksek bir bölgenin liderliğini yapmaktan mutluluk duyuyorum.

Basit ve güvenli ödeme seçenekler sunma konusunda eşsiz bir konuma sahibiz. Hizmet verdiğimiz herkes için, tercih edilen ortak olarak konumumuzu güçlendirirken, yeni teknolojileri ve inovasyonu teşvik eden bir kültürü de geliştirmeye devam etmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Mastercard, Avrupa genelinde insanlara, işletmelere ve ekonomilere güç veren gerçek bir şampiyon.

İnsanların hayatlarını kolaylaştırmaya odaklanmış bir ekibe ve organizasyona liderlik etme fırsatına sahip olduğum için çok mutluyum” diye konuştu.

Ayrıca Kontrol Et

Ajansspor’a Yeni Transfer https://www.prmission.com/ajansspora-yeni-transfer/ . #ajansspor

Ajansspor’a Yeni Transfer

Dijital spor yayıncılığında atağa kalkan Ajansspor; sektörün tecrübeli ismi, başarılı gazeteci Kartal Yiğit’i kadrosuna kattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir