Ev / SEKTÖRDEN / Marsh Türkiye’ye Yeni Siber Risk Direktörü Atandı
marsh-turkiyeye-yeni-siber-risk-direktoru-atandi

Marsh Türkiye’ye Yeni Siber Risk Direktörü Atandı

Sigorta brokerliği ve risk yönetimi alanında hizmetler sunan Marsh’ın Türkiye ofisinde önemli bir atama gerçekleşti. Bilgi Güvenliği alanında 20 yıldan fazla deneyimi olan Ulvi Cemal Bucak, Marsh Türkiye’nin Siber Risk Direktörü olarak atandı.

1997 yılında İstanbul Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun olan Bucak, Koç Sistem’de Network Güvenlik Mühendisi olarak kariyerine başladı.

Türkiye ve on yıl çalıştığı ABD’deki iş hayatı boyunca Türk Ekonomi Bankası, Oakland Üniversitesi, Fujitsu Consulting of America, Verisign, CNA Sigorta, AVEA Telekomünikasyon, Oger Telekom, Infosec Global ve DNS Holding firmalarında çeşitli görevlerde bulunan Bucak, son olarak Vitel A.Ş’de İş Geliştirme Başkan Yardımcısı pozisyonunda görev yaptı.

2005 yılında ABD’de Keller Yüksek İşletme Enstitüsü’nde Bilgi Sistemleri Yönetimi üzerine yüksek lisansını da tamamlayan Bucak, iyi derecede İngilizce biliyor.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir