Ev / SEKTÖRDEN / Manchester City’ye Türk sponsor
manchester-cityye-turk-sponsor

Manchester City’ye Türk sponsor

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester City, kulübün Avrupa’daki Resmi Saç Kliniği Ortağı olmak için HWT Clinic ile beş yıllık ortaklığını duyurdu.

City Football Group Pazarlama EMEA Direktörü Tom Boyle, bu anlaşmayla ilgili: “HWT Clinic, tıpkı Manchester City gibi müşterilerine mümkün olan en iyi deneyim ve teknolojiyi sunmaktadır. Önümüzdeki dönemde HWT ile birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.” açıklamasını yaptı.

HWT Clinic kurucu ortakları Demir Akıllıoğlu ve Yunus Yıldız ise; “Manchester City kulübu ile çıktığımız bu yolculuk için çok heyecanlıyız. Hedef kitlemiz için yaptığımız araştırmalar sonucunda spor ile ne kadar etkileşim içinde olduklarını farkettiğimiz andan itibaren bu alanda kendimize güçlü bir partner arayışımız vardı.

Özellikle hedef pazarlarımızdan İngiltere’de marka algımızı güçlü konumlandırmak için Premier Lig’in en önemli takımları arasında yer alan Manchester City ile partnerlik anlaşmamızı imzaladık. Hem Manchester City taraftarlarına hem de tüm spor severlere markamızı güçlü bir partner ile ulaştırmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu serüven ile her sene üstüne koyarak geliştirdiğimiz hizmetlerimizi daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz.”

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir