Ev / SEKTÖRDEN / L’Oréal, Refinitiv 2020 Endeksi’nde İlk 10 Şirket Arasına Girdi
loreal-refinitiv-2020-endeksinde-ilk-10-sirket-arasina-girdi

L’Oréal, Refinitiv 2020 Endeksi’nde İlk 10 Şirket Arasına Girdi

L’Oréal, 9000’den fazla uluslararası kuruluşun değerlendirildiği, küresel çapta çeşitlilik ve kapsayıcılık konularında en iyi 100 firmanın belirlendiği 2020 Refinitiv Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Endeksi’nde, ilk 10 şirket arasına girdi. Çeşitlilik ve Kapsayıcılık kategorisinde listenin 6. sırasında yer alan L’Oréal, şimdiye kadarki en yüksek sıralamasını elde etmiş oldu.

L’Oréal Grup İnsan Kaynakları’ndan Sorumlu Başkan Yardımcısı Jean-Claude Le Grand, şirketin çeşitlilik ve kapsayıcılık anlamında yaptığı çalışmalara ve sahip olduğu vizyona değindi. Le Grand, “Organizasyonumuzun her seviyesinde son 15 yıldır çeşitlilik ve kapsayıcılığa derinden bağlıyız. Çabalarımızın global ölçüde saygın ve nesnel Refinitiv Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Endeksi tarafından da desteklenmesi, bu konudaki çalışmalarımızı ilerletmemiz için bizi cesaretlendiriyor ve bize ilham veriyor. Çeşitlilik ve kapsayıcılığın başarımız için gerekli olduğuna ve yenilikçi ruhumuzu sürdürmenin anahtarı olduğuna inanıyoruz.” dedi.

Refinitiv Endeksi; Çeşitlilik kategorisinde, bu konudaki girişimler ve hedeflerle birlikte şirket yönetimlerindeki cinsiyet çeşitliliği ile kültürel çeşitliliği değerlendiriyor.

Ayrıca Kontrol Et

med-marinenin-sosyal-medya-ajansi-inomist-iletisim-oldu

Med Marine’nin Sosyal Medya Ajansı İnomist İletişim Oldu

Türk denizcilik sektörünün öncü temsilcileri arasında yer alan ve dünya genelinde çok sayıda ülkeye ihracat gerçekleştiren Med Marine, sosyal medya hesap yönetimini İnomist İletişim Danışmanlığı’na emanet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir