Ev / SEKTÖRDEN / Lay’s, Altın Stevie’ye Layık Görüldü
lays-altin-stevieye-layik-goruldu

Lay’s, Altın Stevie’ye Layık Görüldü

Türkiye’nin en çok satılan patates cipsi markası Lay’s, bu yıl 16. kez gerçekleştirilen ve dünyanın en başarılı kurumlarını ödüllendirmek amacıyla hayata geçirilen Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde 2018 yılında yürüttüğü Çıtır Hayat Kampanyası ile Altın Stevie kazandı.

Türkiye’nin dört bir yanında özenle yetiştirilen patateslerden üretilen Lay’s, Çıtır Hayat Kampanyası ile fark yaratarak uluslararası bir ödüle daha layık görüldü. 74 ülkeden 4.000’den fazla başvurunun olduğu ve 250 den fazla üst düzey yöneticinin ortalama puanları ile kazananların belirlendiği dünyanın en saygın iş ödüllerinden Stevie Ödülleri’nde Yılın Pazarlama Kampanyası – “Tuzlu & Tatlı Atıştırmalık” kategorisinde Çıtır Hayat Kampanyası ile Lay’s, Altın Stevie kazandı.

Altın, Gümüş ve Bronz olmak üzere 3 ayrı ödül tipi bulunan Stevie Ödülleri, 2002 yılından bu yana uluslararası şirket ve organizasyonları yıl içinde gösterdikleri performans ve sosyal hayata yansıyan pozitif katkıları çerçevesinde ödüllendiriyor. Ödül gecesi 19 Ekim tarihinde Viyana’da gerçekleşecek.

lays-altin-stevieye-layik-goruldu

Ayrıca Kontrol Et

kale-endustri-holding-iletisim-ajansini-belirledi

Kale Endüstri Holding İletişim Ajansını Belirledi

Kale Endüstri Holding, iletişim çalışmaları için İnomist İletişim Danışmanlığı ile anlaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir