Ev / SEKTÖRDEN / KORDSA Çalışanlarının Gerçek Yaşam Öyküleri
kordsa-calisanlarinin-yasam-oykuleri

KORDSA Çalışanlarının Gerçek Yaşam Öyküleri

Kordsa’nın “Yaşamdan İlham Alıyoruz, Yaşamı Güçlendiriyoruz” sloganıyla 2019 Ocak ayında başlattığı kampanyasının ikinci ayağına Kordsa çalışanlarının gerçek yaşam öyküleri ilham oldu.
Kordsa’nın, güçlendirme yolculuğundaki ilhamını yaşamdaki en mutlu, huzurlu, güvenli anlardan aldığı vurgulanan kampanyanın ikinci aşamasında çalışanlar kendi ilham kaynaklarını anlattı.

Çalışan Mutluluğu Görünür Kılınıyor

Kampanyanın ikinci ayağında ise Kordsa çalışanlarının gerçek hikayelerini aktardıkları videolar derlendi. Bu videolarda çalışanlar kendi hobilerini, huzur buldukları anları, tazelendiklerini hissettikleri aktiviteleri yani kısacası en mutlu oldukları ve ilham aldıkları anları anlatırken, bu anlardan aldıkları ilhamı Kordsa’daki çalışmalarına nasıl yansıttıklarını aktardılar.

Videolar arasında, bisikletle yeni yerler keşfetmeyi seven bir çalışanın hafiflik ve dayanıklılığın önemini deneyimlemesi ve Kordsa’da kompozit teknolojileri geliştirirken bu deneyiminden nasıl güç aldığına; doğayı ve kamp yapmayı seven bir diğer çalışanın doğanın eşsizliğinden ilham alarak Kordsa’nın lastik güçlendirme teknolojilerinde sağlamlığı ön plana koymasına; yelken tutkunu bir başka Kordsa çalışanının yelken sayesinde açık denizlerde yol alırken takım çalışması ruhunu işine yansıtabilmesine kadar farklı bakış açılarına ve hikayelere yer veriliyor.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir