Ev / SEKTÖRDEN / KFC Türkiye’nin iletişim Ajansı Belli Oldu
turk-henkelin-dijital-projelerdeki-tercihi-med-partners-oldu

KFC Türkiye’nin iletişim Ajansı Belli Oldu

KFC Türkiye, iletişim danışmanlığı ajanslarından Golin İstanbul ile yeni bir iş birliğine imza attı.

KFC’nin hikayesi Albay Harland Sanders’ın; 90 yıl önce, 11 baharatlı gizli tarifi ile kendine özgü pişirme tekniğini geliştirmesi ve Kentucky’de yol kenarında bir motel satın alarak restoran menüsünde kendine özgü hazırladığı kızarmış tavuklara yer vermesiyle başladı.

30 yılı aşkın süredir Türkiye’de faaliyet gösteren; 30 ildeki 146 restoranında, 3000’den fazla çalışanı ile misafirlerine hizmet veren KFC Türkiye, 2021 yılında büyüme odaklı stratejilerini içgörü ve veri odaklı iletişim çalışmalarıyla hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Golin İstanbul, gıda sektöründeki deneyimi ile KFC Türkiye’ye stratejik iletişim danışmanlığı çatısı altında kurumsal iletişim, konu ve etkinlik yönetimi, medya ilişkileri ve influencer marketing konularında hizmet verecek.

Ayrıca Kontrol Et

medya-yatirimlari-2020de-13-milyar-976-milyon-liraya-ulasti

Medya Yatırımları 2020’de 13 Milyar 976 Milyon Liraya Ulaştı

Türkiye’de Tahmini Medya ve Reklam Yatırımları 2020 Yılı Raporu yayımlandı. Rapora göre; Türkiye’de toplam medya yatırımları 13 milyar 976 milyon TL olarak gerçekleşti. Mecra dışı reklam yatırımları ile beraber, toplam medya ve reklam yatırımları ise bir önceki yıla göre yüzde 24 oranında büyüyerek, 17 milyar 469 milyon TL oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir