Ev / SEKTÖRDEN / İstanbul Cevahir AVM’nin Yeni İletişim Ajansı Brandworks
istanbul-cevahir-avm-iletisim-ajansi-brandworks

İstanbul Cevahir AVM’nin Yeni İletişim Ajansı Brandworks

Brandworks İletişim Danışmanlığı, Avrupa’nın en büyük alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olarak 2005 tarihinden bu yana hizmet veren İstanbul Cevahir AVM’nin kurumsal iletişim, proje ve medya iletişimi yönetimini üstlendi.

İstanbul Cevahir AVM; lider iletişimi, kriz iletişimi, kurumsal sosyal sorumluluk, proje ve medya iletişimi alanlarında hizmet almak üzere Brandworks İletişim Danışmanlığı ile anlaştı.

Avrupa’nın en büyük, dünyanın ikinci büyük alışveriş ve eğlence merkezi İstanbul Cevahir AVM, ziyaretçilerin tüm aile üyeleriyle birlikte yaşayacağı keyifli bir alışveriş ortamı sunuyor. İstanbul Cevahir AVM dünyanın önde gelen markalarına ev sahipliği yapmanın getirdiği keyifli alışveriş anlayışını ilke edinirken, farklı ve ilkleri yaşatan etkinlikleriyle de ziyaretçileri için farklı bir sosyal ortam sunuyor.

Brandworks İletişim ise ulusal ve uluslararası şirketlerin yer aldığı geniş ve itibarlı müşteri portföyü ile kurumsal ve pazarlama iletişimi alanında stratejik danışmanlık hizmeti sunuyor.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir